Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Фев 2017, 17:29

В класа на сина ми има момче с пробито ухо, признавам си, когато го видях ми стана толкова смешно, но .. колкото и да е грозно, отдадох го на по-тъмния цвят на кожата му. Само че родителите явно имат желание да си гледат детето и полагат грижи, но тая обеца направо ме изяжда отвътре. :lol: Все се моля, да не и на моя да му щукне, че иска да си слага блестяща обеца на ухото, защото ще го набия тогава. :mrgreen:
Вие какво мислите за момчетата с една обеца на ухото? Изобщо пречи ли ви, имате ли някакви задни мисли и какви? Ако детето ви ви каже, че иска обеца на ухото, какво ще правите? :?:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот zheleva212 » 06 Фев 2017, 18:30

Като имам дете, до 18 г. не бих позволила подобно нещо. След това каквото реши да си слага. За мен това са изг....и и желание да подражава на пошли моди.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот black » 06 Фев 2017, 22:56

Мислех, че вече малките момчета не си слагат обици на ухото, това беше много вървежно по мое време :lol: . Ако е голям , тийнейджър, трудно ще спре човек желанието му, хич няма и да пита, както не питах и аз :mrgreen: . По-малък момчурляк може и да го залъже човек. Приказките, че това вече не е модерно и никой не си слага такива обици едва ли ще проработят и ще намалят желанието му. Бих предложил да изчака някоя и друга година, току-виж му минал меракът.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот ramimni » 07 Фев 2017, 09:52

Не виждам нищо лошо в това. Просто начин да изрази себе си. Не бих го спряла, без това като откажа едва ли нещо ще се промени, все ще намери начин да си сложи.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот Локумът » 07 Фев 2017, 10:39

Обици на двете уши - може, на едното с камъче, не може. Това е моя принцип. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот qwerryyy » 07 Фев 2017, 11:28

На дете винаги ми е било грозно, бих приела вече над 17 години, когато имат момчетата и малко по-мъжествен вид, иначе е някакъв жалък опит за внимание, който често е и грозен, до тогава не мисля, че обеци стоят добре.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот Fancy » 07 Фев 2017, 12:43

Някога си ги пробивахме с игли, дали би посмял синът ти да усети тази тръпка, ако много се запънеш :lol: ?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот kalinka-kuku » 07 Фев 2017, 12:51

НИкога не ми е харесвало и не бих позволила на детето си, айде поне да е на 13-14 да има някакви желания, но до колкото знам твоето дете е в 1 клас, значи и детенцето "пример" е с пробито ухо най-вероятно от родителите му, това е сбъркано вече.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот Bambaa » 08 Фев 2017, 15:17

Сбъркано, сбъркано, колко да е сбъркано? Какво като има обица първокласник и родителите са позволили? Това прави ли ги безотговорни или негодни?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Бихте ли пробили ухото на момчето си?

Мнениеот kalinka-kuku » 08 Фев 2017, 16:17

Bambaa написа:Сбъркано, сбъркано, колко да е сбъркано? Какво като има обица първокласник и родителите са позволили? Това прави ли ги безотговорни или негодни?

Не знам какви ги прави, за мен това е ненормално и грозно. Какво доказва и какво показва една обеца на ухото, не мисля, че малко момче може да му хрумне да си сложи обеца, освен, ако родителите не са решили това, значи родителите са решили да пробият ухото на момчето им, това вече ми е сбъркано. А крайни заключения не съм поставяла, не го прави и ти, като извърташ думите ми така, че на теб да ти е угодно.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Следваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта