Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2017, 12:27

Малкия има рожден ден скоро и мислих да му направя снимки, досега не съм. Но останах потресена от цените, около 60 лева за 10 снимки! Разбирам, че това е творчески труд и никак не е малък, но това е много скъпо според мен.При вас как са цените, такъв убиец ли са, или това са нормални разходи за една фотосесия.. Така излиза, че една снимка е 6 лева. :shock:
Аз ли съм стисната, или това е безумие... на вас как ви се струват такива цени, оправдани ли са?? Колко сте склонни да платите за една фотосесия? :?:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот belleville » 09 Фев 2017, 12:52

Ти сериозно ли говориш? И ние не сме си правили такива фотосесии и направо ме изненада с цените! Нали имаш предвид онези с хубавите декори, тематичните? А не онези с обикновенни снимки, върху които наслагват замъци, животинки и всякакви работи от фотошопа?
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2017, 13:36

belleville написа:Ти сериозно ли говориш? И ние не сме си правили такива фотосесии и направо ме изненада с цените! Нали имаш предвид онези с хубавите декори, тематичните? А не онези с обикновенни снимки, върху които наслагват замъци, животинки и всякакви работи от фотошопа?

Да, вярно е, че говоря за хубавите фотосесии, но все пак ми се вижда много.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Snejna » 09 Фев 2017, 15:09

При нас са по 40-50 лева, но получаваш всички снимки после, а 10-те кадъра са на обработените снимки.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот annydance » 09 Фев 2017, 15:29

Задължително ли 10 бройки ти дават, ами ако искам по-малко снимки? И на мен множко ми се струва цената.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Rali_hr » 09 Фев 2017, 15:37

annydance написа:Задължително ли 10 бройки ти дават, ами ако искам по-малко снимки? И на мен множко ми се струва цената.

Колко по-малко от 10 снимки ще искаш, една снимка ли? Офертите са такива, че това е фотосесия от 10 снимки. И при нас са между 50 и 65 лева, зависи от фотографа кой е и колко му е голямо името. И според мен е тъпо, затова предпочитам да правим снимки, ако има на някаква промоция.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Malina » 09 Фев 2017, 17:01

Около 50 лева са и при нас фотосесиите, но получаваме около 50 снимки накрая, 10 обработени. Така си струва снимането, аз съм много доволна от фотографа, който дойде да снима малката, няколко дни след като я прибрахме у дома, за да запечата спомените. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот klara » 09 Фев 2017, 17:22

Стана ми любопитно, защото и аз отдавна имам мерак за такава фотосесия, но все не мога да се наканя именно заради цените. Моят мъж ако разбере, че ще дадем 50 лв. за такова нещо, направо ще побеснее.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2017, 17:29

klara написа:Стана ми любопитно, защото и аз отдавна имам мерак за такава фотосесия, но все не мога да се наканя именно заради цените. Моят мъж ако разбере, че ще дадем 50 лв. за такова нещо, направо ще побеснее.

Тея неща ги правим тайно от мъжете си май. :mrgreen: И моя ако чуе колко пари е една такава фотосесия ще ме обяви за тотално луда...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Фев 2017, 11:42

Цените са нормални за услугата, която предлагат, все пак това е освен творчески труд, то и има голям разход за добър апарат, за добри декори, за осветление, добре отоплено студио и т.н.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта