Кога започнахте да се бръснете?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот Viktor_11 » 14 Фев 2017, 12:48

Сега съм на 14 години и вече имам мустак, всички в училище почнаха да ми се подиграват и аз не се чувствам комфортно с него. Не знам дали да го обръсна. Не знам и родителите ми как ще реагират и съм в задънена улица. Според тях съм още малък, веднъж повдигнах въпроса пред баща ми, каза че съм малък и имало време цял живот да се бръсна. Какво да направя? :?: :?: :?:
Viktor_11
 
Мнения: 17
Регистриран на: 14 Фев 2017, 12:28

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот безпардона » 14 Фев 2017, 12:57

Така и така ще започнеш да се бръснеш, като се чувстваш неудобно махни го. Помоли баща ти да ти покаже или сам го направи, не е толкова сложно.
безпардона
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Яну 2017, 15:39

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот Viktor_11 » 14 Фев 2017, 12:59

безпардона написа:Така и така ще започнеш да се бръснеш, като се чувстваш неудобно махни го. Помоли баща ти да ти покаже или сам го направи, не е толкова сложно.

е той баща ми не е много зарибен :roll:
Viktor_11
 
Мнения: 17
Регистриран на: 14 Фев 2017, 12:28

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот Guppy » 14 Фев 2017, 13:12

И не само защото са почнали да те подиграват, но и на никой не му отива девствен мустак, затова го махни, вашите ще разберат, аи като ги поставиш пред свършен факт, няма какво да ти кажат
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот vanusha » 14 Фев 2017, 14:44

Синът ми е на 15 години и от 2 години си маха мустака, още, когато почнаха да стават по-тъмни космите и да се виждат, аз му казах :хайде, време е " :) той го прие добре и каза, че също би се чувствал по-добре. А и когато се вижда, че брадаа леко набожда, по-готино се струва на всички, не мислите ли! :) Така че го махай, а вашите трябва да са да не казвам какво, че д ане го разберат.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот MGB » 14 Фев 2017, 14:57

Viktor_11 написа:
безпардона написа:Така и така ще започнеш да се бръснеш, като се чувстваш неудобно махни го. Помоли баща ти да ти покаже или сам го направи, не е толкова сложно.

е той баща ми не е много зарибен :roll:


Баща ти защо се дърпа и не дава да го махнеш? Вярно, че в началото е мъх и като го обръснеш няма спиране после, стават гъсти и твърди. Но не можеш да избягаш от това нещо, няма как да се върнеш и да станеш малък, ако баща ти не желае да признае, че порастваш.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот Viktor_11 » 14 Фев 2017, 15:15

не знам, приказва ми някакви неща, надявам се сега като говоря пак с него да има ефект, май не му е приятно че искам да възмъжавам, съмнявам се, че по-скоро майка го е обработила, нали съм "нейното малко мом4е" :lol:
Viktor_11
 
Мнения: 17
Регистриран на: 14 Фев 2017, 12:28

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот roksana » 14 Фев 2017, 23:50

Колкото и да не им се иска на твоите родители, няма как да не пораснеш и да не станеш мъж :smile: . Отлагането на бръсненето няма да го спре. Съучениците ти почнали ли са да се бръснат вече? Кой ти се подиграва?
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Фев 2017, 09:36

Значи по-грозно от момче с девствен мустак няма, щом са почнали и намеците по въпроса е време да го премахнеш. Със сигурност и ти не се харесваш. Познавам едно момче, с девствен мустак, как да му кажа, че на нищо не прилича, чакам го само да се сети. :lol: А ти си се сетил вече, така че го махай. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кога започнахте да се бръснете?

Мнениеот Bambaa » 15 Фев 2017, 13:17

Момчетата нямат търпение да дойде времето, за да се обръснат за първи път :smile: , сигурно и момичетата сме така с първия сутиен. Щом смяташ, че ти е дошло времето, действай.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron