Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот PasDeDeux » 28 Фев 2017, 14:46

Дори и да е толкова лоша колкото си мислите, синът ви едва ли ще ви обърне голямо внимание. Той я вижда по друг начин, не както вие и ако насила започнете да ги разделяте, ще си създадете по-големи проблеми със собственото си дете. Всеки трябва да има шанс да покаже доброто у себе си или да се поправи, ако не стане, синът ви не може да е вечно сляп. Голям е, все може да преценява кое е добре за него и какво го кара да се чувства добре.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Mon_ton » 07 Мар 2017, 15:09

Когато дойде време сам ще прецени какво е хубаво и какво е лошо за него, на 23 години е твърде млад, за да се притеснявате за бъдещето му, за готвенето и за охранването му.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Мар 2017, 11:27

А аз се чудя как на приятеля му да му разкарам майката от живота, какво ще ме посъветвате? :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Snejna » 12 Мар 2017, 11:28

rabotnata pchela написа:А аз се чудя как на приятеля му да му разкарам майката от живота, какво ще ме посъветвате? :lol:

:lol: Всички това се чудим понякога! Не знам как може да има такива безумни теми, вместо майките да се радват, че децата им са намерили любовта, те тръгнали да разделят, думи нямам! Но това е, майките често сме неблагодарни сякаш!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот misssixty » 17 Мар 2017, 17:35

Остави ги да си поживеят, ако не са един за друг.ще се разделят и без твоята помощ... В момента живеем с родителите на приятеля ми и повярвай ми и моето желание за готвене и чистене изчезна. Само при мисълта,че ще ми се пречка в кухнята съм готова и да не вечерям.. Съвета ми към теб е да ги оставиш намира, особено нея, защото след време ако имат дете няма да му видиш очите :-)
misssixty
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Мар 2017, 17:03

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Yunona » 17 Мар 2017, 17:56

misssixty написа:Остави ги да си поживеят, ако не са един за друг.ще се разделят и без твоята помощ... В момента живеем с родителите на приятеля ми и повярвай ми и моето желание за готвене и чистене изчезна. Само при мисълта,че ще ми се пречка в кухнята съм готова и да не вечерям.. Съвета ми към теб е да ги оставиш намира, особено нея, защото след време ако имат дете няма да му видиш очите :-)


Авторката на темата вече показа колко лоша може да бъде "българската майка юнашка", но пък и снахички като Вас по нищо не отстъпват.
Живеете С родителите на приятеля си или живеете У родителите на приятеля си? Разликата е сериозна :)
Представям си как у дома идва да живее момиче, което смята, че му се пречкам в собствената си кухня....
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Stark » 17 Мар 2017, 20:00

Истината е, че има ли връзка, ако отношенията не са уникално добри, то всеки трябва да живее самостоятелно. Когато връзката е Вече сериозна,има деца, има сериозни отношения, то след сериозен разговор и вземане на решения, чак тогава може да се живее заедно. Младите двойки трябва да са сами, да се търкалят голи по дивана, да им мине щурата любов.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот krasi_more » 18 Мар 2017, 09:40

това е много грозно, а самия факт, че момче на 23 години живее още с родителите си не е за обсъждане просто. А вие , че се опитвате да разрушите връзката му е много грозно за вас, горкото момиче да живее с хора, които го мразят, разбира се, че и то няма да има добри чувства към вас.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Мар 2017, 09:52

Yunona написа:
misssixty написа:Остави ги да си поживеят, ако не са един за друг.ще се разделят и без твоята помощ... В момента живеем с родителите на приятеля ми и повярвай ми и моето желание за готвене и чистене изчезна. Само при мисълта,че ще ми се пречка в кухнята съм готова и да не вечерям.. Съвета ми към теб е да ги оставиш намира, особено нея, защото след време ако имат дете няма да му видиш очите :-)


Авторката на темата вече показа колко лоша може да бъде "българската майка юнашка", но пък и снахички като Вас по нищо не отстъпват.
Живеете С родителите на приятеля си или живеете У родителите на приятеля си? Разликата е сериозна :)
Представям си как у дома идва да живее момиче, което смята, че му се пречкам в собствената си кухня....

Всяккави хора има и някога не се нагаждат. Няма по-лошо от това да не могат да се разберат и да се ражда битова омраза. Просто всеки трябва да си гледа къщата и да бъде самостоятелен, но ние българите сме свикнали да сме при мама докато остареем!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта