Първата среща - за жените...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Първата среща - за жените...

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 00:49

Я, разкажете, мили дами, кое гледате при първа среща?
Не мога да не спомена
-обувките - мразя мъже със мърляви обувки
-ноктите - важни са
-прическата - където има останала коса
При вас как е? :P
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Първата среща - за жените...

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 09:53

Violetta написа:Я, разкажете, мили дами, кое гледате при първа среща?
Не мога да не спомена
-обувките - мразя мъже със мърляви обувки
-ноктите - важни са
-прическата - където има останала коса
При вас как е? :P

Те и мъжете гледат тези неща. Аз със сигурност гледам ноктите, очите, косата, обувките най-вече
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Първата среща - за жените...

Мнениеот d_2 » 31 Окт 2011, 10:17

За мен е важно поведението, жестовете и отношението. Външния вид също е важен, но се предполага, че преди да изляза с този човек съм запозната с неговата визия. ;)
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Първата среща - за жените...

Мнениеот lallali » 31 Окт 2011, 10:39

d_2 написа:За мен е важно поведението, жестовете и отношението. Външния вид също е важен, но се предполага, че преди да изляза с този човек съм запозната с неговата визия. ;)



Съгласна съм с това мнение, ще допълня само, че в такива моменти не виждам нито обувки, нито дрехи, просто адски се вълнувам и единственото, за което мисля е дали и той ме харесва :oops:
Аватар
lallali
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Мар 2011, 12:47

Re: Първата среща - за жените...

Мнениеот lallali » 31 Окт 2011, 10:41

kriskiss2001 написа:
Violetta написа:Я, разкажете, мили дами, кое гледате при първа среща?
Не мога да не спомена
-обувките - мразя мъже със мърляви обувки
-ноктите - важни са
-прическата - където има останала коса
При вас как е? :P

Те и мъжете гледат тези неща. Аз със сигурност гледам ноктите, очите, косата, обувките най-вече



А след обувките, не гледаш ли и чорапите, и те са важни според мен.
Аватар
lallali
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Мар 2011, 12:47

Най-неподходящите места за първа среща

Мнениеот d_2 » 31 Окт 2011, 11:40

Изображение
Местата, на които доста двойки решават да отидат на първата си среща не са идеалните за случая. И това се оказва всъщност лош старт.
Информацията по – долу ще ви помогне да избягате от тази ситуация и да вземете правилното решение за точното място на първата ви среща, за да бъде тя идеална.
Местата, които да избягвате за първа среща:

Семейно тържество
Семейните тържества оказват по един или друг начин натиск върху избраницата ви и така се насажда напрежение и неудобство в нея. Семейните сбирки са чудесно място да се запознаете с някоя мадама, но не и за първа среща.

Местните барове, кръчми или нощни клубове
Всички те са ужасни места, за да бъдете там на първа среща. Първо, това показва нивото на класата ви. Също така, барове, кръчми и нощни клубове, са шумни заведения и едва ли на първа среща ще ви е приятно да не разберете нищо от това което ви говорят. Това е грешен ход.

Концерти
Първо ще изглежда, че искате да похарчите много пари. Което не е лошо, но те ще са хвърлени на вятъра, тъй като няма да имате физическата възможност да проведете и най – малкия разговор, за да се опознаете.

Плажове

Те изглеждат страхотна идея, но не работят по този начин. През повечето те са претъпкани, мръсни и само 3 месеца в годината е хубаво да сте там, с компания от приятели, а не на първа среща.

Парка

Чудесна идея ако сте в гимназията и искате да заблудите родителите си, че карате скейтборд в парка, а не вършите нещо друго. Иначе стойте надалеч от това място за срещи, и то първи.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Първата среща - за жените...

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 11:45

Да, местата са много , но как си представя мъжа жената, ако не я е виждал преди това....
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Първата среща - за жените...

Мнениеот d_2 » 31 Окт 2011, 12:29

kriskiss2001 написа:Да, местата са много , но как си представя мъжа жената, ако не я е виждал преди това....


Темата се казва "Първата среща - за жените....", не за мъжете.... :mrgreen:
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Първата среща - за жените...

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 12:43

d_2 написа:
kriskiss2001 написа:Да, местата са много , но как си представя мъжа жената, ако не я е виждал преди това....


Темата се казва "Първата среща - за жените....", не за мъжете.... :mrgreen:

Ех тези жени, вино и жени, жени и любов
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Първата среща - за жените...

Мнениеот delinda » 01 Ное 2011, 17:33

kriskiss2001 написа:Ех тези жени, вино и жени, жени и любов

Ех тези мъже! Мъже, мъже и проблеми....
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта