Решихте ли за кой ще гласувате на парламентарните избори в неделя?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Решихте ли за кой ще гласувате на парламентарните избори в неделя?

Мнениеот svetlozara » 20 Мар 2017, 15:10

Изборите са след няколко дни, тази година има много нови партии и много мераклии за парламента. Вие избрахте ли си своите фаворити? С какво ви привлече вашия кандидат?
Аз още се чудя кой да избера и затова всяко мнение ще ми е от полза. Разбира се, знам кой няма да взема гласа ми, а именно БСП и тяхното държание на ощипани госпожици. Вземат властта, не правят нищо и само се оплакват другите колко са зли. Но май това държание е присъщо на всички в политиката.. Та, вие решихте ли за кой ще гласувате на изборите в неделя?
svetlozara

Re: Решихте ли за кой ще гласувате на парламентарните избори в неделя?

Мнениеот Локумът » 20 Мар 2017, 15:50

Не съм решил и аз, стари муцуни, все едни и същи комунисти, направо не знам. Май ще подкрепя НИКОЙ, ако има такава възможност илище избера безизвестна партия с малки шансове.
Аватар
Локумът

Мнениеот m0n4eto » 20 Мар 2017, 15:54

Реших и задължително ще гласувам.
Аватар
m0n4eto

Мнениеот Pipilota » 20 Мар 2017, 16:46

Избрала съм и след изборите може да споделя избора си, засега ще е тайна, ще гласувам, всеки път гласувам. :) Но нямам големи очаквания да се промени нещо в тоя живот де.
Аватар
Pipilota

Мнениеот marsu » 20 Мар 2017, 16:58

Аз все още не мога да реша, всички са ми еднакви, омръзнали са ми и всеки ни е разочаровал. Отдавна не отдавам никакво значение на изборите, нито се вълнувам с тях, както е било преди години, докато не разбрах, че всичко е напълно безсмислено, редуват се и си прави всеки каквото го кефи без изобщо да мисли за хората, с какво точно са заслужили да мисля за кой да гласувам?
Аватар
marsu

Мнениеот Anka » 20 Мар 2017, 17:25

Този път мисля дане гласувам, ще направя като Локума, няма да си загубя правото на глас, а ще направя невалидна бюлетината ми.
Аватар
Anka

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Мар 2017, 19:40

И аз не мога да реша, всеки път едни и същши хора, едни и същи лъжи, двете най-големи партии обвиняват нон стоп другия, а когато са на власт и те красат и си обслужват своите хора, изобщо ... но си го заслужаваме, като спим, а те правят и решават каквото им отърва. Ние сме си виновни и си го заслужаваме да се подиграват с нас.
Аватар
Monika_Spasova

Мнениеот valensiq » 21 Мар 2017, 10:33

Не съм решила и няма и да отида да гласувам, няма смисъл да давам гласа си за едни и същи муцуни, които гонят само интересите си
Аватар
valensiq

Назад към Сблъсък