Чували ли сте за Джулиано Строе, най-силното момче?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Чували ли сте за Джулиано Строе, най-силното момче?

Мнениеот Локумът » 22 Мар 2017, 15:47

Не мисля, че има някой, който да не е чувал за малкия Джулиано Строе, който вече е на 13 де, но като по-малък беше най-силното момче на земята, с идеално оформени плочки, мускули и всичко необходимо за перфектна физика на 20 годишен младеж.
Одобрявате ли такива амбиции в родителите и изобщо това родителски комплекс ли е според вас? Харесва ли ви това дете как изглежда и как се е развило на тази възраст? А за тези, които не са го виждали, ето една негова снимка,като по-малък:
bodybuilder4.jpg
bodybuilder4.jpg (36.72 KiB) Прегледано 3596 пъти

харесва ли ви това?
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Чували ли сте за Джулиано Строе, най-силното момче?

Мнениеот Jully » 22 Мар 2017, 15:57

Избиване на комплекси от страна на бащата е за мен това, толкова малко дете с буквално съсипана психика и физика. Не мисля, че това някой трябва да го приема за нормално, не става въпрос детето да бъде дебело, или дане спортува, но нещо подходящо, което да поддържа тялото му, не да го прави бодибилдър на 4..
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Чували ли сте за Джулиано Строе, най-силното момче?

Мнениеот asdddwww » 22 Мар 2017, 16:51

Готино е, че се занимава активно със спорт, но е и кофти, че са му разрушили тялото, за мен това не е похвално, можело е наистина да се занимава с готин спорт, който да го прави издръжлив, но дасе превърне в малка машина... абе грозно е да.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Чували ли сте за Джулиано Строе, най-силното момче?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Мар 2017, 22:09

Не му знаех името, но съм чела за него и съм гледала снимки. Не ми харесва, аз също не го одобрявам, но.. както се казва - всеки си знае. Не знам каква е тая идея за избиване на комплекси ли какво, но баща му да тръгне от 2 годишно да го развива по такъв начин.. ужас.. :shock:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта