Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот Ernestina » 29 Мар 2017, 13:54

При счупено ясно, ама нормалната грижа не е необходимо да търсиш друг да гледа вместо теб.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот kalina_216 » 29 Мар 2017, 13:57

То за нормалните неща - като смяна на свещите, смяна на маслото и смяната на гумите си ходя в един сервиз, където ме познават от дете и се чувствам като у дома си. Никога не са ме лъгали и съм го препоръчвала и на приятели, надявам се и те да не се останали разочаровани.
Според мен трябва да се избират такива,в оито си личи , че са вложени средства, а не някакви гаражчета с някакви сметкаджии вътре.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот Ernestina » 29 Мар 2017, 14:02

И аз така правя, но сама си купувам нещата, които ще ми слагат.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот BettyBoop » 04 Апр 2017, 15:19

Ох, тази тема всъщност е доста важна. И аз се грижа за едно таквоз чудо и все се оглеждам за по-изгодни и сигурни неща да кушувам. Че и там е голяма мъгла кой какво ти продава и какво менте ти пробутва.
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Апр 2017, 20:28

Просто, ако успеете да си намерите препоръчан сервиз, няма да имате прпоблеми.Има и такива, не всички са измамници, гледайте ги как изглеждат, ако са като дупки, значи нито има осигуровки, нито е легален сервиза.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот BettyBoop » 07 Апр 2017, 15:16

Така е, всеки който разбира малко от кола е лепнал по една табела сервизи лови мухи. Ама после как работи, с какво работи. Аз си ползвам гаранционния сервиз за редовните неща.
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот kalina_216 » 07 Апр 2017, 19:12

BettyBoop написа:Така е, всеки който разбира малко от кола е лепнал по една табела сервизи лови мухи. Ама после как работи, с какво работи. Аз си ползвам гаранционния сервиз за редовните неща.

С новите коли така, но когато е втора ръка и си няма автокаско всичко е на късмет. Но аз силно се надявам, че в най-скоро време те ще спрат с измамите.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот Kaya » 08 Апр 2017, 14:04

Абе мъжка женска тема, ама хващайте по един мъж да се занимава с колата ви, на нас ни трябва да сме красиви,ан емайсторки! :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот Lollipop » 29 Май 2017, 14:25

Kaya написа:Абе мъжка женска тема, ама хващайте по един мъж да се занимава с колата ви, на нас ни трябва да сме красиви,ан емайсторки! :mrgreen:

Да и аз това направих, оставила съм колата на грижите на мъжа от всякъде. Е, когато ми се налага, вземам нещата в ръце ама.. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как се справяте с поддръжката на автомобила?

Мнениеот Malina » 29 Май 2017, 15:52

За съжаление абсолютно нищо не разбирам, знам как да си долея вода и масло и това е. Други познания нямам. Ако нещо ми се разхлопа давам на мъжа ми да се занимава. :roll: Когато съм с малката изпитвам ужас да не се счупи нещо по колата, и при най-малкия звук му се обаждам. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта