Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Мар 2017, 22:38

Днес си говорих с едно бивше гадже и винаги, когато говорим започвам да се питам "какво ли би било, ако..." и винаги се улавям, че си мисля различни варианти как ли би продължила връзката ни, как ли щях да живея сега, ако още съм с него. Не, че не обичам мъжа и детето, но все ми прелитат мисли покрай разговорите с някое бивше гадже. :) вие имате ли такива мисли? Това означава ли, че не съм ги преживяла, или мислите че е нещо нормално да се чудим за различните варианти на живота ни "ако.."?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Ernestina » 28 Мар 2017, 22:43

Има теория, че всеки има по един "ами ако.." в живота си. На мен до сега не ми се е случвало да си мисля за "ами ако..", понеже те за това са бивши. Престанали са да означават това, което са били в началото и пътищата ни са се разделили. Друг е въпроса, може би, ако човекът си е тръгнал, без ние да сме искали да спираме отношенита си. Може би тогава нещата са по-различни. Но не ми се е случвало.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Мар 2017, 09:29

Според мен това, което казваш ти не е нещо, което се нарича "непреживяване". :roll: Всеки понякога се чуди какъв ли би бил живота му при по-различни условия, а и след като си обичаш мъжа и детето, какво се притесняваш. Напълно нормално е понякога да се питаме някакви неща, които нямат отговор, това не означава, че едва ли не още си влюбена и съжаляваш за прекратената връзка, ако беше така, надали щеше да продължиш напред.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Rali_hr » 29 Мар 2017, 11:41

Е, как няма да пита човек, понякога се питаме различни неща, аз мога да кажа, че не си представям живота си с някой от бившите си, но съм си мислила също като теб какво ли би било. Не мисля, че това не е преживяване..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Локумът » 29 Мар 2017, 12:32

Моите гаджета вече толкова са дърти, че дето се вика не се сещам за тях. Със сигурност съм ги преживял всичките, защото аз бях много непостоянен и не съм имал особено съществена връзка преди жена ми. Е, имаше една две които бяха по-интересни образи, за тях съм се чудил, какво ли би станало.. това ако не е преживяване, значи не съм ги преживял. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот kalina_216 » 29 Мар 2017, 12:49

На мен ми отнема време, за да ги преживея,особено ако е по-дълга връзката, мисля, че винаги остава някакво съмнение, какво ли би било. Все пак, когато някой открие своя истински човек, съмненията остават в миналото и може би се появяват като някакви хипотези, когато се сетиш за този човек. :roll:
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот gabinka_80 » 29 Мар 2017, 13:40

О, да преживявам ги и изобщо не се сещам за тях. Не поддържам и никаква връзка с тях и не ме интересува, а и не знам какво се случва с живота им.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Ernestina » 29 Мар 2017, 14:07

А има и хора, с които в даден момент си бил близък, после се е случило нещо, прекратили са се отношения и след не кой знае колко време ги срещнеш и си мисли не "ами ако...", а по-скоро "ама аз сериозно ли съм си спирала въобще вниманието на него " :))
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот fawla » 29 Мар 2017, 15:06

Преживявам ги напълно, даже не се сещам за тях, когато се сетя плюя през рамо да не ги срещам отново. :mrgreen:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Gold » 30 Мар 2017, 17:51

Вече ми е все тая за всички хора от моето минало - има причина да не бъдат част от моето настояще!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта