Обичате ли да се гушкате?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот kalina_216 » 29 Мар 2017, 12:42

Имам ново страхотно гадже, с което обожаваме да сме гушнати, независимо дали става въпрос докато спим, след секс, или докато гледаме филм. За първи път ми се случва такава близост с някой и такова гушкане. Осъзнах, че много обичам гушкането! :grin:
Мислите ли, че след като се гушкаме толкова, това е израз на по-силна привързаност и любов или гушкането няма толкова голямо отношение към връзката и към близостта и дори и без такива интимности, тя може да е силна и да има много любов в нея?
Вие как предпочитате, да се гушкате или да имате повече свобода? :?:
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот fawla » 29 Мар 2017, 15:19

Обичам, но не и когато е много топло. :mrgreen: В началото на всяка една връзка е по-различно, гушкане, целуване, след време не е така. Но поне е истина, че гушкането успокоява и някак си дава надежда и усещането, че всичко е наред и че си имаш някой там.. хубаво е. :grouphug:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот Malina » 29 Мар 2017, 16:03

за мен гушкането е много важно, дава ми точно усещане за спокойствие, сигурност и ме зарежда с енергия, намялава стреса и изобщо се чувствам като преродена. :heartbeating: За щастие , или по-скоро надявам се, че и мъжа ми го чувства по същия начин, засега не е отказвал да стоим гушнати и да гледаме филм примерно. :inlove:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот m0n4eto » 29 Мар 2017, 16:52

fawla написа:Обичам, но не и когато е много топло. :mrgreen: В началото на всяка една връзка е по-различно, гушкане, целуване, след време не е така. Но поне е истина, че гушкането успокоява и някак си дава надежда и усещането, че всичко е наред и че си имаш някой там.. хубаво е. :grouphug:



Хаха като стане топло невинаги е препоръчително - да. Зимата пред камината по-добре. :mrgreen:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Мар 2017, 18:51

може да съм от малкото луди, но не обичам. Близостта на някой, да ми диша в лицето, задушавам се направо, предпочитам вески да си стои на разстояние. Да се държим за ръка, за бедрото, някоя ласка - хубаво, но като пашкули, ехх, хич не е за мен това!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2017, 10:03

Аз не мога да кажа, понякога обичам, друг път не толкова. Харесва ми да усещам такава интимност и близост, защото ми носи приятно чувство. В леглото не обичам да се гушкам много, обичам да спя спокойно. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот qwerryyy » 30 Мар 2017, 10:30

За мен си е истинска наслада да се сгуша в любимия. По всяко време се чувствам еднакво добре, и като гушкаща и като гушната. В леглото, на вън, на разходка, на някоя поляна. Може би съм една от най-гушавите жени. :heartbeating:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот кора-бия » 30 Мар 2017, 11:27

Не не и не. за жените гушкането е готино, при нас е изтръпване и коса в устата и странна ерекция, чували сте го тоя виц нали, ами да знаете, че е истина. :cussingblack:
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот valensiq » 30 Мар 2017, 11:39

кора-бия написа:Не не и не. за жените гушкането е готино, при нас е изтръпване и коса в устата и странна ерекция, чували сте го тоя виц нали, ами да знаете, че е истина. :cussingblack:

И аз така съм чувала, но и на вас си харесва поне малко, признай си! :neener:
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Обичате ли да се гушкате?

Мнениеот miron » 30 Мар 2017, 13:56

Малко и за кратко - бива, но за по-дълго време и мен ме напряга.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron