Вълнувате ли се от това, каква музика слуша детето ви?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Вълнувате ли се от това, каква музика слуша детето ви?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Апр 2017, 11:16

rabotnata pchela написа:не мога да приема, че дъщеря ми ще гледа клипове и ще се възхищава на такива, на които момичетата биват сочени като стока, акцентира се върху дупетата и гърдите им, те са държат като молещи се за внимание на животни...
направоо ме побиват тръпки! Не искам и синът ми да расте с култ към това държание, златните зъби, пипането по чатала и тъпите текстове.

За съжаление, колкото и да си против всичко това, то детето ти ще го слуша, поне в някакъв период от растежа му .
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Вълнувате ли се от това, каква музика слуша детето ви?

Мнениеот Pipilota » 14 Май 2018, 19:05

Ми то ако не се в ълнуваме хептен, може и шушана да слушат, но то се възпитава това в семейството така или иначе.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вълнувате ли се от това, каква музика слуша детето ви?

Мнениеот Lollipop » 15 Май 2018, 09:31

Как няма да се вълнува човек от музиката, която се слуша. Всеки би се интересувал от това.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Вълнувате ли се от това, каква музика слуша детето ви?

Мнениеот Буба Мара » 16 Май 2018, 15:30

Аз се вълнувам от това каква музика слуша дъщеря ми. В момента минава 10 и все още рязко се разграничава от чалгата, но не под мое влияние. Само дето гледа доста ужасии в интернет - ютуб и честно казано понякога са ми настръхвали косите.. обаче за сега като ми е пускала някои неща, които са ми извънредно безинтересни, все пак си е извадила полезни поуки. Визирам разни куклоподобни мъже и жени, които си правят сто операции за да постигнат определена визия. Например.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Вълнувате ли се от това, каква музика слуша детето ви?

Мнениеот Frac » 16 Май 2018, 17:29

Трудно е да се ограничат, още повече, че те случат музика, за която дори и не подозираме или научаваме след време. Явно са модерни сред тийновете или е някаква моментна мода. Не че я подкрепям! Аз например слушам и народна музика и хора, но те като ме чуят и лошо им става. Е, да ги възпитам да обичат народното - все някакви шушани и простотии...
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта