Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот La_bomba » 12 Май 2017, 15:29

Онзи ден видях една жена, майка на две момичета, около 35 може би, която се разхождаше с ярко синя коса. А тя самата, по нищо не приличаща на бунтарка, винаги е с анцуг и напълно невзрачна. Но в същото време се разхожда с ярко синя коса, вързана на опашка, съвсем скучно.
На мен ми се видя адски неуместно да изглежда по такъв начин, най-малкото, защото нито на възрастта, нито на вида й отиваше такава коса.
Според вас има ли значение каква трябва да е прическата, трябва ли да е съобраззена с годините и с положението?!
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот nefertiti » 12 Май 2017, 16:27

От една страна е добре човек да се съобразява, от друга страна харесвам хора, които не ги интересува толкова мнението на околните и изглеждат така, както им е кеф.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2017, 11:01

за мен е нормално да има съобразяване. Цветни коси подхождат на момичета до около 22-23 години, съвсем млади, не подхожда на една зряла жена, прическите, които са обръснати и нашарени, може би до около 35 са приемливи, но след това вече е прекалено. не, че прическите трябва да са скучни, но поне да са прилични и добре оформени.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот silver933 » 15 Май 2017, 12:18

особено за синята коса, не съм много сигурен, както знаем, бабите отдавна ходят със сини коси... :roll: Обаче е странно, като видиш някоя жена с неприятна коса и някак си да не й отива нито на годините, нито на вида, като цяло. При мъжете има повече толеранс, но и прическите са много еднообразни.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот Elica » 15 Май 2017, 15:49

Задължително, колкото и да е екстравагантна една жена, тя трябва поне малко да се съобразява с годините си, с външността си, с работата си, с доста неща, като цяло. Могат да бъдат екстравагантни много прически, без да изглеждат смешно и неадекватно по главаите им.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот Mon_ton » 16 Май 2017, 10:12

За мен е по-важно как се чувства жената с тази прическа, отколкото хорското мнение. Мисля, че вече всички сме достатъчно освободени, за да можем да си позволим малко по-разнообразно и различно мислене, а и не е нужно да съдим хората. Всеки има право да ходи така, както се харесва. И без друго рядко се намира човек, който да бъде харесван от всички.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот qwerryyy » 16 Май 2017, 11:37

Разбира се, че трябва да е съобразена с целия вид, с лицето, с визията, с работата, с много неща. Не може ей така просто да се ходи, както му падне на човек. Някой път се изумявам, все едно тези жени нямат огледала да се видят колко неадекватно изглеждат.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот Съни » 02 Яну 2019, 14:38

Според мен трябва. Някак не си представям лелка на 50+ с розова или зелена коса. Просто си има време за всичко.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Прическата трябва ли да е съобразена с годините?

Мнениеот Good girl » 16 Май 2019, 12:35

И аз така мисля. Нямам нищо против странните и екстравагантни прически, стига да са във възрастта, когато са подходящи.
Аватар
Good girl
 
Мнения: 69
Регистриран на: 10 Дек 2018, 14:57


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта