Нефритени яйца

Нефритени яйца

Мнениеот roberta.alexandrova » 14 Май 2017, 05:53

Здравейте от мен.Казвам се Роберта на 19 години сам и искам да си поръчам нефритено яйце,но бях чела че трябва да се консултирам със гинеколог.Ще има ли някакъв проблем при положение че имам спирала,сложих си я миналия месец и сега нещо съм учудена.В смисъл-преди цикъла ми беше точно на 30 дни,не много обилен,с продължителност най-много 5-6 дни.А този месец първо ми се точи 5 дни докато избие,а сега вече пък не ще да спре.Докторката ме предупреди,че със спирала цикъла става по-дълъг и по-обилен,но пък така като го смятам ще токарам 14 дни тоя месец.А на всичкото отгоре ми дойде 10 дни по-рано.Ако всеки месец е така…Ужас! Очаквам вашия отговор
roberta.alexandrova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Юли 2016, 06:05

Re: Нефритени яйца

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2017, 11:19

Какви са тези нефритени яйца,за първи път чувам? За какво служат? А иначе няма гинеколог, който ще може да ти отговори.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Нефритени яйца

Мнениеот roberta.alexandrova » 14 Май 2017, 19:20

... нефритеното яйце е продукт , със който жената тренира влагалишните си мускули,лекува вагиналната сухота,подобрява сексуалния живот на жената.Със нефритеното яйце можеш да усъвършенстваш движенията на Кегел , които масажират влагалището и подобряват неговата чувствителност. Това особено осезаемо се отразява върху сексуалния живот на на жената, като дори жени, които никога не са изпитвали вагинални или мултиоргазми (последователни оргазми), започват да ги изживяват.
Упражненията с нефритени яйца спомагат също така за по-голяма осезаемост и контрол върху влагалището. Те правят възможна и лесна една силна женска техника – маточното дишане – която активизира и събужда на енергията ни.
Така упражненията с нефритени яйца са доста по-силната алтернатива на Кегел упражненията. Те могат цялостносно да благоприятстват физическо здраве на жената, да подобрят съвместния живот на партньорите в семейството и да внесят хармония в дома им..
roberta.alexandrova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Юли 2016, 06:05


Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron