На дискотека с дядо ми

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

На дискотека с дядо ми

Мнениеот .com » 23 Май 2017, 15:24

Има хора, които не им личи възрастта. Тези хора са винаги в крак с модата и музиката. Такъв е дядо ми. Той е на 69 години, но обича да танцува и да се забавлява. Той иска да ходим заедно на дискотека, но мен ме е срам. Мисля, че приятелите ми ще се подиграват ако отида с дядо ми на дискотека. Постоянно настоява защото няма с кого да отиде. Неговите приятели му отказват да отидат с него на дискотека. Все пак са на подобни години и в България на тези години повечето не ходят по дискотеките. Двуумя се дали да го заведа на дискотека или да не го заведа.
.com
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Май 2017, 15:16

Re: На дискотека с дядо ми

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Май 2017, 15:40

Еее, ти пък! Защо ще те подиграват приятелите ти, точно ще им покажеш, че си много готин. Заведи дядо си на дискотека, даже може и на концерт да го заведеш, да не мислиш, че вечно ще бъде с теб на тая земя, а така ще имаш дна готина история да разкажеш! Давай, не го мисли, отивай на дискотека с дядо си!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: На дискотека с дядо ми

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Май 2017, 16:27

Ее, какво толкова, заведи го човека на дискотека, голямо чудо какво ще си помислят прителите ти, нека да се забавлява, след като му се живее на човека. Ти си по-тесногръд от дядо си.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: На дискотека с дядо ми

Мнениеот Pipilota » 23 Май 2017, 17:56

Ооо, аз с радост бих завела дядо си на дискотека, какво се правиш ти! Отивай и не го мисли, донеси малко радост на този човек, следф като му се ходи на дискотека,какво толкова може да стане, щели да му се подиграват, нали ти и ще остарееш и какво?! Ще седиш вкъщи нещастен ли?!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: На дискотека с дядо ми

Мнениеот Yunona » 23 Май 2017, 19:22

.com написа:Има хора, които не им личи възрастта. Тези хора са винаги в крак с модата и музиката. Такъв е дядо ми. Той е на 69 години, но обича да танцува и да се забавлява. Той иска да ходим заедно на дискотека, но мен ме е срам. Мисля, че приятелите ми ще се подиграват ако отида с дядо ми на дискотека. Постоянно настоява защото няма с кого да отиде. Неговите приятели му отказват да отидат с него на дискотека. Все пак са на подобни години и в България на тези години повечето не ходят по дискотеките. Двуумя се дали да го заведа на дискотека или да не го заведа.


Не се двоуми, заведи го! Един ден може да съжаляваш, че не си изпълнил толкова малко желание на дядо си...
Дядо ти е по-важен от приятелите ти, особено от тези, които ти се подиграват. Те всъщност не са ти никакви приятели!
Истинският приятел ще разбере, ще окуражи и даже ще ви прави компания :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: На дискотека с дядо ми

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Май 2017, 09:14

Наистина, ако имаш приятели, те ще се накефят , че си толкова отворен и готин. А дядо ти ще бъде истински щастлив, аз не бих се замислила! Зависи от теб как ще се държиш и дали ще обърнеш ситуацията в твоя полза, или ще се свиваш срамежливо с наведена глава.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: На дискотека с дядо ми

Мнениеот ganka.petrova » 25 Май 2017, 09:49

Вземай дядо си и отивай, момче!Той е в края на жизнения си път, все пак. Не се знае нищо,но ще му доставиш огромно удоволствие. Сигурна съм, че заслужава!!!
ganka.petrova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:42

Re: На дискотека с дядо ми

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2017, 09:07

ganka.petrova написа:Вземай дядо си и отивай, момче!Той е в края на жизнения си път, все пак. Не се знае нищо,но ще му доставиш огромно удоволствие. Сигурна съм, че заслужава!!!

А така! Защо решаваме, че старите вече не са интересни, не им се живее и не са забавни. Дядовците на дискотека са супер ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: На дискотека с дядо ми

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Юни 2017, 11:58

За мен би било гордост, а и да ти кажа, повечето момичета харесват добри и сантиментални момчета, ще се превърнеш в лепка за тях с рицарското си добро сърце.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта