УРИНАЛ, дали ще помогне?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот eli » 08 Ное 2011, 11:50

Имам парене при уриниране и болки в ниско в корема, прочетох за Уринал, дали ще помогне при мен? Показанията са същите, но само него ако приемам достатъчно ли ще е?
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот Bella » 08 Ное 2011, 12:18

Искренно се надявам да има повече мнения по темата, че аз 3-4 пъти в годината правя цистити, а ми казаха, че Уринал може да се приема и профилактично. Дали е така?
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот bubulina » 12 Ное 2011, 14:17

Със сигурност ще ти помогнат. Аз от тях се оправих. Наистина са страхотни.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот Bella » 14 Ное 2011, 11:47

bubulina написа:Със сигурност ще ти помогнат. Аз от тях се оправих. Наистина са страхотни.

Трябва ли да търся лекар за да ми изпише рецепта или мога да си приложа самолечение? И искам да попитам, ти bubulina, по каква схема приема Уринал? А профилактично как се приема?
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот micky » 15 Ное 2011, 15:55

Не не ти трябва рецепта, може да си направиш профилактика, без да ти е назначено, това е билков продукт. При профилактика се приемат 1-2 капсули на ден, за един месец примерно, само за прочистване на пикочните пътиша, отразява се много добре :)
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот сиско » 30 Ное 2011, 22:26

micky написа:Не не ти трябва рецепта, може да си направиш профилактика, без да ти е назначено, това е билков продукт. При профилактика се приемат 1-2 капсули на ден, за един месец примерно, само за прочистване на пикочните пътиша, отразява се много добре :)

На същото мнение съм. Изключително съм доволна от Уринал Акут. Вземам го без предписание, щом се появят симптомите на цистита. Особено ми е полезен сега през зимните месеци.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот Елена Тодорова » 02 Юли 2012, 13:50

Здравейте!Съпруга ми е с диагноза хроничен пиелонефрит.Оперирани са му и двата бъбрека преди 15 години. От тогава постоянно е с еширихия коли в урината.Преди година и половина му откриха ТБЦ на левия бъбрек,който бъбрек беше повторно опериран.Лечението за ТБЦ свърши и момента не приема никакви лекарства. Какви ли не антибиотици не е приемал за еширихия коли и никакъв резултат.Може ли да приема Уринал?Креатинина му беше в норма години на ред и нямаше проблеми никакви.Започна повишаването на Креатинина с заболяването от ТБЦ.В момента е 205.
Елена Тодорова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Юли 2012, 12:33

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот gora » 25 Юли 2012, 14:36

Здравейте. Нова съм тука и случайно видях тази тема и реших да пиша.
Преди години имах цистит и пих Уринал, който е фитопрепарат и ми помогна.
От тогава, да чукам на дърво, не ми се случвало пак. Но има ного фактори, които могат да доведът до това заболяване и трябва много да внимаваме :)
gora
 
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Юли 2012, 14:28

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот tweety » 10 Авг 2012, 17:09

gora написа:Здравейте. Нова съм тука и случайно видях тази тема и реших да пиша.
Преди години имах цистит и пих Уринал, който е фитопрепарат и ми помогна.
От тогава, да сношавам на дърво, не ми се случвало пак. Но има ного фактори, които могат да доведът до това заболяване и трябва много да внимаваме :)

В какъв период от време пи Уринала за да има ефект?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот Eugenias » 25 Юли 2013, 18:16

И аз искам да споделя своя опит с Уринал – в началото бях леееко скептична и мислех, че разчитайки само на екстракт от боровинки няма да си реша проблема..но препарата е много добър, отървах се от ужасния цистит и от тогава (почти 3 години) не съм имала проблем. Моя приятелка по препоръка на лекар приемаше Уринал Акут и също беше доволна – имаше резултат.
Eugenias
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юли 2013, 13:50

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта