Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Локумът » 17 Яну 2017, 11:10

borkova написа:Това му се вика немърливост към отношенията и връзките :smile: .

Права си, Боркова. Немърливост и мързел са си точните думи, но и трябва желание да искаш с някой, а много често от мързел или от друго и тва не се случва.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Andrey » 07 Мар 2017, 11:18

На мен някои от най-големите ми прпиятели са точно тези от училище, останали сме заедно, гледаме си децата заедно, разбира се и някои колеги вече са в това число.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Апр 2017, 08:45

Andrey написа:На мен някои от най-големите ми прпиятели са точно тези от училище, останали сме заедно, гледаме си децата заедно, разбира се и някои колеги вече са в това число.

това е страхотно,че сте успяли да запазите приятелството си и след завършването. някои хора така и не успяват да продължат да поддържат връзките си с хората. Особено, ако се сдобият с деца по-рано от останалите.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Локумът » 22 Май 2017, 15:43

Преди 2 дена ходихме да отпразнуваме вече не знам коя годишнина от завършването ни. Беше много приятно, въпреки че не се бяхме събрали много народ, беше много приятно. Припомнихме си някои случки от училище, посмяхме се, установихме в разговорите, че с някои сме си останали приятели, въпреки времето, в което не сме се виждали.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Pipilota » 22 Май 2017, 21:45

Това е много готино, че сте възродили приятелствата си, много ми е странно как някои хора отказват да се срещнат с хората от класа си, с които са прекарали няколко години заедно, дори и в кавги или друго!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron