Най-красивите места в България

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Най-красивите места в България

Мнениеот Терминатор » 19 Ное 2011, 23:40

Здравейте! Хрумнала ми е една налудничава идея- всеки уикенд да посещавам по някое красиво местенце :) Минала седмица видях Христовския водопад! Останах много приятно изненадан, много ми хареса! Утре съм решил разходката да бъде в Асеновград. Споделете идеи за хубави местенца! Мисля да си взема и палатка!!! ;) Ако темата ви хареса, може да слагаме и снимки на местностите :)
Аватар
Терминатор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Ное 2011, 19:10

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот valiart » 20 Ное 2011, 20:26

Браво за темата, харесва ми!:) А ти от къде си? Тези отскачания през уикенда сигурно са за по-близки дестинации или... Чакаме снимки от водопада ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот tweety » 21 Ное 2011, 12:38

Терминатор написа:Здравейте! Хрумнала ми е една налудничава идея- всеки уикенд да посещавам по някое красиво местенце :) Минала седмица видях Христовския водопад! Останах много приятно изненадан, много ми хареса! Утре съм решил разходката да бъде в Асеновград. Споделете идеи за хубави местенца! Мисля да си взема и палатка!!! ;) Ако темата ви хареса, може да слагаме и снимки на местностите :)

Чудна тема!!!! Само, че не е ли малко студено за палатка?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот pasta » 12 Дек 2011, 11:30

Чудесна тема. България е богата на красиви места и определено има какво да се види.Като любител фотограф постоянно когато имам възможност се възползвам, грабвам фотоапарата и потеглям нанякъде,но най-любими сами Родопите ;)
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот delinda » 12 Дек 2011, 13:17

Винаги, когато искам да избягам от всичко и всички отивам в Триград. Уникално място с уникална природа.
тр2.jpg
тр2.jpg (45.14 KiB) Прегледано 2615 пъти

тррр0.jpg
тррр0.jpg (129.8 KiB) Прегледано 2615 пъти

тр1.jpg
тр1.jpg (82.9 KiB) Прегледано 2615 пъти
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот Antonia P. » 12 Дек 2011, 13:31

Здвавейте :) Покрай студентския празник бях във Велинград и искам да споделя мнението си за този страхотен "балкански град". Там може да разгледате стара архитектура, нови четири и пет-звездни хотели, китна природа, езеро Клептуза и т.н. От нощния живот почти всяка кръчма е в народен стил с жива музика. Любителите на дискотеките обаче да бъдат подготвени, понеже има само чалга- клубове, което доста ме разочарова. Но като цяло си изкарахме добре и препоръчвам на всеки българин да се възползва от природата и СПА- услугите на Велинград! :)
Antonia P.
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Авг 2011, 09:37

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот Терминатор » 18 Яну 2012, 13:15

Снимки от Христовския водопад
Изображение

Пътеките, по които се стига до водопада

Изображение Изображение
Изображение

Точно над водопада има местенце за почивка, къде може да хапнеш, дори да си сготвиш :)

Изображение Изображение



Изображение Изображение
Аватар
Терминатор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Ное 2011, 19:10

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот Bella » 18 Яну 2012, 14:54

Ау много красиво местенце, супер снимки.Поздравления на фотографа ;)
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот Devora » 08 Фев 2012, 17:29

Имам си едно като мечта и то е да обиколя цяла България...има невероятни кътчета,които искам да видя...Много искам да видя Дяволското гърло , да изкача връх Мальовица и да видя седемте Рилски езера...Толкова много места има в България,които си заслужават да се видят.За сега на много малко места съм ходила..но където и да съм отишла не съм се разочаровала.
Devora
 
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:08

Re: Най-красивите места в България

Мнениеот Терминатор » 09 Фев 2012, 23:48

А някой може ли да познае това местенце къде е и кое е? ;)


Изображение
Аватар
Терминатор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Ное 2011, 19:10

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron