Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот delinda » 05 Юни 2012, 16:42

Аз съм традиционалист в това отношение. Смятам, че един мъж трябва сам да може поне тази инициатива. Не разбирам как някой мъже очакват всичко да се върши от жените, та дори и свалката... Лично според мен мъжете трябва да ни впечатляват, а не ние тях...
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Камелия » 05 Юни 2012, 16:46

delinda написа:Аз съм традиционалист в това отношение. Смятам, че един мъж трябва сам да може поне тази инициатива. Не разбирам как някой мъже очакват всичко да се върши от жените, та дори и свалката... Лично според мен мъжете трябва да ни впечатляват, а не ние тях...

Да така е, но ако мъжът, който харесваш страшно много и си влюбена в него не поема инициативата, трябва ли да чакаш той да се сети. Според мен трябва малко да му помогнеш в случая!
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот delinda » 05 Юни 2012, 16:49

Камелия написа:
delinda написа:Аз съм традиционалист в това отношение. Смятам, че един мъж трябва сам да може поне тази инициатива. Не разбирам как някой мъже очакват всичко да се върши от жените, та дори и свалката... Лично според мен мъжете трябва да ни впечатляват, а не ние тях...

Да така е, но ако мъжът, който харесваш страшно много и си влюбена в него не поема инициативата, трябва ли да чакаш той да се сети. Според мен трябва малко да му помогнеш в случая!


Леко да му намекнеш - да, но да започнеш ти - категорично не. Съгласна съм една жена да покаже, че има интерес към един мъж, но да поема цялата инициатива, това е прекалено. Изключително е модерно в момента жената да сваля мъжа, но това само разлигавя мъжете....
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Genoveva » 09 Юни 2012, 14:53

Да мисля,че има жени, които свалят мъже, та персонажи като Саманта Джоунс се разхождат постоянно край нас, но не мога да разбера втората част от въпроса ви. А на мъжете... какво? Дали им става хубаво ли? Ами на голяма част от тях определено им става хубаво тъй като мъжете си падат по мръсници, но се женят за скромни момичета ;)
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Tanakas » 14 Юни 2012, 10:36

Леко да му намекнеш - да, но да започнеш ти - категорично не. Съгласна съм една жена да покаже, че има интерес към един мъж, но да поема цялата инициатива, това е прекалено. Изключително е модерно в момента жената да сваля мъжа, но това само разлигавя мъжете....


Е чак леко да намекнеш... Трябва да направиш такъв намек че да може да се разбере от отсрещния човек, не само да намигните веднъж и да очаквате всичко да разберем.

Аз винаги съм поемал инициативата, но понякога намеците които ми пускат, или аз не съм ги разбрал, или просто са се опитвали да се възползват от мене, и веднага ще дам пример. Когато бях на матурата си по английски, пред мен имаше едно момиче. Докато започна самия изпит, ние си говорихме с нея и аз улових някои намеци от нейна страна, но по-късно се оказа че те са били просто за да мога да и подскажа за да може да си изкара хубава оценка. Вие жените сте опасни!
Tanakas
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Юни 2012, 10:35

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот alexandar82 » 25 Юни 2012, 13:25

Лично на мен не ми допада жена да ме сваля :roll: Държа инициативата да е в мои ръце и мисля, че така е редно. Не съм стеснителен и не чакам жените да ме подканят, а ако го направят ми изглежда малко... леко. Вече съм обвързан и това още повече започва да ме дразни, защото имам чувството, че вие, жените, още повече се надъхвате от този факт и сте готови на какви ли не чалъми и стойки. Не е по вкуса ми, съжалявам :mrgreen:
alexandar82
 
Мнения: 28
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:37

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Silvi » 31 Юли 2012, 10:33

Лесно ли е на една жена да свали един мъж, какви са техниките, които използват жените когато ухажват силния пол, колко време трае интереса на жените към мъжете? Това са въпроси, които много от мъжете си задават и постоянно търсят отговор на въпросите, но за съжаление не го намират. Ако си отговорят на един въпрос, то останалите остават неразгадани. За това аз ще повдигна за малко завесата и ще ви разкрия някоя и друга женска тайна. ;)
Всичко около свалките и ухажването е приключило и сте на един по-късен етап от вашата връзка, но изведнъж тя се отдръпва и нещата стават от зле по-зле. Тогава започвате да си задавате въпроса: Къде бъркам?
Много просто, вие сте безпогрешен и перфектен егоист.Смятате се за най-готиния в офиса, в блока, във фитнеса. Проверете обаче дали това е наистина така и гледайте трезво на нещата.
Друга често срещана ситуация, че когато не сте поставили ясно условията си в една връзка и в един момент тя започва да се вижда с друг, в повечето случаи жената се нуждае от сигурност и нямате кой знае какъв избор освен да я пуснете да си върви. Но за да не попадате в подобни ситуации запомнете няколко неща:

Пет неща, които трябва да запомните:

1.Когато тя ви каже, че иска да си останете просто приятели не бъдете скептично настроен, понякога тя наистина може да ви харесва само като приятел.Това, че ви казва, че сте страхотни не означава, че иска да излезе с вас или да имате връзка.

2. Ако жена флиртува с вас, в повечето случаи това не е нещо специално. Тя може и да е привлечена от вас, но въпреки това да не иска да се срещате.

3. Животът може да е непредсказуем и нечестен. Трябва да го приемете, да не се оплаквате и възможно най-скоро да се справите с това.

4. Предпочитания и избори. Всеки човек, независимо жена или мъж, има правото да харесва или не някого и да реши дали да се вижда с някого или не. Представете си, че жена, която не харесвате изобщо ви покани на среща. Е, вие няма ли да откажете също?

5. Научете се да се освобождавате от гнева. Ако сте разстроени и ядосани, това със сигурност няма да ви помогне. Понякога печелите нещо, понякога губите. Това е правилото на живота.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот the princess » 20 Авг 2012, 16:32

Флиртът е изкуство, което не всеки го владее. За да станете майстори на флирта трябва да бъдете смели, със самочувствие и без никакъв страх.
За да станете виртуоз в свалките ето няколко съвета:

Бъдете сговорчиви, поддържайте разговора постоянно, но избягвайте служебни и скучни теми. Провокирайте събеседника си към интереси теми - за хобита, любими места, екскурзии. Хората обичат да разказват за себе си, стига да бъдат предразположени.

Не задавайте неуместни въпроси
Избягвайте теми за бивши гаджета, сватби, разводи, изневери. Изчакайте да минат няколко срещи и тогава атакувайте с неудобните въпроси.

Усмихвайте се:

Всички обичат лъчезарни и усмихнати хора. Няма нужда от пресилени усмивки или идеотско хилене, нека всичко да бъде непринудено.Смехът заразява и може само да разведри обстановката.

Наблегнете на езика на тялото

Езикът на тялото действа на подсъзнателно ниво.Всяко ваше движение ще бъде усетено от партньора и той ще реагира съзнателно или не. Нежните, непринудени докосвания от време на време могат да бъдат много възбуждащи и интимни. Гледайте винаги в очите, и то продължително време, без да свеждате поглед. Това може да е изключително секси.

Изберете скромно и уютно заведение

Ако вие трябва да избирате заведението където ще се срещнете, не избирайте нещо прекалено претенциозно,това няма да направи добро впечатление у партньора. Изберете нещо романтично, предразполагащо интимност. Ако изберете нещо твърде луксозно рискувате да станете жертва на снобарски погледи и да се почувствате неудобно. Тогава срещата официално ще е провал.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Forman » 11 Сеп 2012, 13:54

the princess написа:Флиртът е изкуство, което не всеки го владее. За да станете майстори на флирта трябва да бъдете смели, със самочувствие и без никакъв страх.
За да станете виртуоз в свалките ето няколко съвета:

Бъдете сговорчиви, поддържайте разговора постоянно, но избягвайте служебни и скучни теми. Провокирайте събеседника си към интереси теми - за хобита, любими места, екскурзии. Хората обичат да разказват за себе си, стига да бъдат предразположени.

Не задавайте неуместни въпроси
Избягвайте теми за бивши гаджета, сватби, разводи, изневери. Изчакайте да минат няколко срещи и тогава атакувайте с неудобните въпроси.

Усмихвайте се:

Всички обичат лъчезарни и усмихнати хора. Няма нужда от пресилени усмивки или идеотско хилене, нека всичко да бъде непринудено.Смехът заразява и може само да разведри обстановката.

Наблегнете на езика на тялото

Езикът на тялото действа на подсъзнателно ниво.Всяко ваше движение ще бъде усетено от партньора и той ще реагира съзнателно или не. Нежните, непринудени докосвания от време на време могат да бъдат много възбуждащи и интимни. Гледайте винаги в очите, и то продължително време, без да свеждате поглед. Това може да е изключително секси.

Изберете скромно и уютно заведение

Ако вие трябва да избирате заведението където ще се срещнете, не избирайте нещо прекалено претенциозно,това няма да направи добро впечатление у партньора. Изберете нещо романтично, предразполагащо интимност. Ако изберете нещо твърде луксозно рискувате да станете жертва на снобарски погледи и да се почувствате неудобно. Тогава срещата официално ще е провал.

Да признавам, че има жени много изкусни флиртаджийки. Това са жени, които знаят какво искат и как да го постигнат!
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:39

Случвало ми се е да ме сваля жена но за жалост повечето пъти се оказва че няма чувства истински , а търси само материална облага или го прави просто за забавление ;d
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта