Благотворителността

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Благотворителността

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Авг 2015, 08:55

BeenieGal написа:
Mon_ton написа:Даряването трябва да бъде от сърце, без да се търси кое е измама и кое не. Все пак ако постоянно сме мнителни може би няма да помогнем на някой, който наистина има нужда!

Апък в крайна сметка и измамниците явно имат нужда от тези пари, щом ги търсят, нали така? :D

E това е някаква криворазбрана благотворителност!!!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Благотворителността

Мнениеот silver933 » 27 Окт 2015, 13:15

Сега е времето да помислите нещо за КОледа, което може да организирате. :) Винаги е добре на празника да има повече добрина, топлина и прочие. ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Благотворителността

Мнениеот YoLindi » 27 Окт 2015, 14:32

silver933 написа:Сега е времето да помислите нещо за КОледа, което може да организирате. :) Винаги е добре на празника да има повече добрина, топлина и прочие. ;)

Ахам и само на него, до Великден, ама там пак не е много сигурно, най-сигурно е следващата Коледа или ДМС, ако има бедстващи!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Благотворителността

Мнениеот Lollipop » 27 Окт 2015, 15:44

YoLindi написа:
silver933 написа:Сега е времето да помислите нещо за КОледа, което може да организирате. :) Винаги е добре на празника да има повече добрина, топлина и прочие. ;)

Ахам и само на него, до Великден, ама там пак не е много сигурно, най-сигурно е следващата Коледа или ДМС, ако има бедстващи!

Не мисля, че е лошо ако по Коледа се правят такива кампании. Повечето, които са против провеждането им, щото е САМО по Коледа, не правят абсолютно нищо през останалото време на годината, така че.. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Благотворителността

Мнениеот Mon_ton » 06 Ное 2015, 14:33

Не мисля, че е лошо, ако по Коледа се правят някакви благотворителни каузи и се дарява. През годината винаги сме ангажирани с различни занимания, а така все може да се намери някой, който да помогне.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Благотворителността

Мнениеот Jully » 06 Ное 2015, 15:57

Mon_ton написа:Не мисля, че е лошо, ако по Коледа се правят някакви благотворителни каузи и се дарява. През годината винаги сме ангажирани с различни занимания, а така все може да се намери някой, който да помогне.

И според мен в забързаното ежедневие рядко се сещаме да сме добре. Не разбирам защо се мрънка за времето, когато сме по-добри, забавяме темпото и се сещаме и за останалите. Но то ни е в националната гордост да мразим всичко и да наричаме другия глупак.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Благотворителността

Мнениеот Lili_pili » 06 Ное 2015, 17:29

Аз съм против това да се правят подобни неща само един ден, трябва да е по-често и да не е обвързано с Коледа.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Благотворителността

Мнениеот Lollipop » 09 Ное 2015, 16:09

Lili_pili написа:Аз съм против това да се правят подобни неща само един ден, трябва да е по-често и да не е обвързано с Коледа.

И защо точно да си против? През останалото време на годината даряваш ли нещо, правиш ли нещо специално, че точно пък сега по Коледа си много против?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Благотворителността

Мнениеот Mon_ton » 09 Дек 2015, 15:29

И аз съм забелязала, че тези, които са против, дори и по Коледа не се включват, така че ... не могат да са пример по никакъв начин!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Благотворителността

Мнениеот mangusta » 09 Дек 2015, 17:56

В ежедневието си, човек рядко може да насочи мисълта си в тази посока, но затова си има организации, да, не са много популярни, тъй като в по-голямата си част са доброволен труд и няма много финанси за разгласяване и каквито и да е било реклами, за разлика от Българската Коледа, например...
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта