Благотворителността

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Благотворителността

Мнениеот gomez123 » 10 Дек 2015, 12:42

Тази тема спокойно може да се обвърже и с онази за доброволчеството, тъй като аз нямам достатъчно средства, с които да бъда от помощ, дрешките се изчерпват в един момент, няма какво да дариш и остава единствено да дадеш от енергията и любовта си :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Благотворителността

Мнениеот Jully » 11 Авг 2016, 11:34

gomez123 написа:Тази тема спокойно може да се обвърже и с онази за доброволчеството, тъй като аз нямам достатъчно средства, с които да бъда от помощ, дрешките се изчерпват в един момент, няма какво да дариш и остава единствено да дадеш от енергията и любовта си :idea:

Може да дадеш и част от парите си, част от времето си, това е пак благотворителност, дори и да не се включваш в някаква кауза, ас амо когато можеш дас и от полза.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Благотворителността

Мнениеот penelopa » 11 Авг 2016, 14:01

Аз хич не я харесвам тази дума. Придава някакъв много официален, показен вид на това да направиш добро, без да очакваш нещо в замяна. Винаги, когато има възможност и както може човек трябва да помага.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Благотворителността

Мнениеот Lili_pili » 08 Мар 2017, 13:43

Да, разбира се, когато човек има жлеание да направи нещо, той го прави, но това пак се нарича благотворителност. :mrgreen: Аз не съм много активна, но ако ми попадне някаква инициатива, събиране на пари за болно дете, винаги се старая да участванм, поне с 20 лева.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта