Кои са най-дразнещите мъже?

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Lisica » 11 Сеп 2015, 15:13

Вчера излизахме с едни приятелки на дискотека и дойде едни дето видимо беше подпийнал и започна да ни виси по главите и да обяснява колко сме хубави как да ни почерпел и глупости, много мразя такива.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Malina » 12 Сеп 2015, 14:12

Lisica написа:Вчера излизахме с едни приятелки на дискотека и дойде едни дето видимо беше подпийнал и започна да ни виси по главите и да обяснява колко сме хубави как да ни почерпел и глупости, много мразя такива.

Такива с лопата да ги ринеш нали знаеш !:) осоебно по дискоетките е пълни с батки!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот luchia@marco » 14 Сеп 2015, 15:07

Това са си лудите комплексари, това им е основният проблем, иначе и аз имам много такива случаи, независимо от това, че ходя винаги с мъж, независимо дали е с моя или с някой приятел, задължително трябва да има мъжко присъствие :idea:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Lisica » 14 Сеп 2015, 15:54

luchia@marco написа:Това са си лудите комплексари, това им е основният проблем, иначе и аз имам много такива случаи, независимо от това, че ходя винаги с мъж, независимо дали е с моя или с някой приятел, задължително трябва да има мъжко присъствие :idea:

За бодигарди ли ги използваш тези мъже? :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот maminka » 14 Сеп 2015, 16:35

Lisica написа:
luchia@marco написа:Това са си лудите комплексари, това им е основният проблем, иначе и аз имам много такива случаи, независимо от това, че ходя винаги с мъж, независимо дали е с моя или с някой приятел, задължително трябва да има мъжко присъствие :idea:

За бодигарди ли ги използваш тези мъже? :lol:

Хайде сега, един мъж ако ти е истински приятел, то той сам ще предложи своята компания, особено така по барове и дискотеки!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Сеп 2015, 14:01

Той ако ми е приятел, няма да го приема като мъж да знаете. .. :oops:
Аз на мъж друго му казвам хехе :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Nightmare » 15 Сеп 2015, 14:40

marsu написа:Той ако ми е приятел, няма да го приема като мъж да знаете. .. :oops:
Аз на мъж друго му казвам хехе :)

Именно, приятелите са си такива и остават такива, ако в даден момент станат нещо повече, то трябва да приключи или с брак или по подобен начин.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Malina » 15 Сеп 2015, 20:37

Nightmare написа:
marsu написа:Той ако ми е приятел, няма да го приема като мъж да знаете. .. :oops:
Аз на мъж друго му казвам хехе :)

Именно, приятелите са си такива и остават такива, ако в даден момент станат нещо повече, то трябва да приключи или с брак или по подобен начин.

А! Не е гаранция и то никаква, да знаеш, може и да се завърши и по коренно различен начин.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Kremiliya » 05 Ное 2015, 17:31

Най-дразнещите са тези, които чакат всичко н аготоов, това е най-ужасното нещо! :cussingblack:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Ное 2015, 17:49

Най ме дразнят онези, които и филия асми не могат да си намажат - кърлежи! Нагли, безочливи и мързеливи. На такъв мъж и добър ден не бих казала!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта