Кои са най-дразнещите мъже?

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Pipilota » 06 Ное 2015, 07:45

rabotnata pchela написа:Най ме дразнят онези, които и филия асми не могат да си намажат - кърлежи! Нагли, безочливи и мързеливи. На такъв мъж и добър ден не бих казала!

такива сега са нашите бащи. На времето майките им са ги научили, че всичко трябва да получават на готово от жените си и или от тях самите и сега са ... на нашата глава. :cussingblack:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот annamaria » 06 Ное 2015, 11:42

оооо нека дойде да ми каже намажи ми една филия! ще му намажа ако аз имам желание.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Krum » 06 Ное 2015, 12:11

annamaria написа:оооо нека дойде да ми каже намажи ми една филия! ще му намажа ако аз имам желание.

:mrgreen: Ти сама ще я намажеш! :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Gorica23 » 09 Ное 2015, 16:46

Pipilota написа:
rabotnata pchela написа:Най ме дразнят онези, които и филия асми не могат да си намажат - кърлежи! Нагли, безочливи и мързеливи. На такъв мъж и добър ден не бих казала!

такива сега са нашите бащи. На времето майките им са ги научили, че всичко трябва да получават на готово от жените си и или от тях самите и сега са ... на нашата глава. :cussingblack:

На всичкото отгоре като им дадеш филията и претенции имат как е намазана!
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Ное 2015, 17:08

Мен ме дразнят и тези, които хем нищо не правят, хем както казваш като им дадеш филията пак са с претенции, но го играят на големи играчи, все едно си им длъжна моля ти се. Аз не я разбирам така любовта като да си длъжен д анаправиш нещо за другия на сила, за да е той доволен, въпреки твоите очаквания, нужди и желания. Ай сиктир и любов!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Gorica23 » 09 Ное 2015, 17:19

rabotnata pchela написа:Мен ме дразнят и тези, които хем нищо не правят, хем както казваш като им дадеш филията пак са с претенции, но го играят на големи играчи, все едно си им длъжна моля ти се. Аз не я разбирам така любовта като да си длъжен д анаправиш нещо за другия на сила, за да е той доволен, въпреки твоите очаквания, нужди и желания. Ай сиктир и любов!

Има един такъв характерен тип хора, които се държат така все едно всички са им длъжни, за жалост и между жените има такива екземпляри!
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Harmony » 10 Ное 2015, 12:13

Gorica23 написа:
rabotnata pchela написа:Мен ме дразнят и тези, които хем нищо не правят, хем както казваш като им дадеш филията пак са с претенции, но го играят на големи играчи, все едно си им длъжна моля ти се. Аз не я разбирам така любовта като да си длъжен д анаправиш нещо за другия на сила, за да е той доволен, въпреки твоите очаквания, нужди и желания. Ай сиктир и любов!

Има един такъв характерен тип хора, които се държат така все едно всички са им длъжни, за жалост и между жените има такива екземпляри!

Типична проява на хора с комплекси и недостатъчно възпитание, няма защо да ги съдим, но и не бива да бъдат толерирани, все пак!
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот irka » 29 Фев 2016, 14:22

Мрънкащо, мързеливо и отгоре на всичко връзващо кусури за всички същество за мен е върха на дразнещите субекти. :mrgreen:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Pipilota » 29 Фев 2016, 15:33

irka написа:Мрънкащо, мързеливо и отгоре на всичко връзващо кусури за всички същество за мен е върха на дразнещите субекти. :mrgreen:

Ти описа повечето мъже на тая земя, но не ни отнемай мрънкането, жените сме големи майсторки в тази дейност. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот iwoni » 01 Мар 2016, 12:18

Pipilota написа:
irka написа:Мрънкащо, мързеливо и отгоре на всичко връзващо кусури за всички същество за мен е върха на дразнещите субекти. :mrgreen:

Ти описа повечето мъже на тая земя, но не ни отнемай мрънкането, жените сме големи майсторки в тази дейност. :mrgreen:


Представи си тогава колко е дразнещо да ти мрънка мъж! :mrgreen: Нещо, смятано за нетипично за тях, но вече някои се борят да го изземат от жените :mrgreen:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта