Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот svetlozara » 16 Сеп 2015, 16:43

ХУбавото е, че вече има доста зарибени жени, така че може би ползите ще са за всички :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Gorica23 » 17 Сеп 2015, 15:45

Не го мразя, но не съм и фен. Гледам само големите първенства, но нямам нищо против мъжете да се забавляват. Вижте при мен страстта е тенисът, луд фен съм, така че мога да разбера и другите! :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Anka » 18 Сеп 2015, 14:39

Gorica23 написа:Не го мразя, но не съм и фен. Гледам само големите първенства, но нямам нищо против мъжете да се забавляват. Вижте при мен страстта е тенисът, луд фен съм, така че мога да разбера и другите! :)

Ти затова подхождаш с разбиране! :) Иначе ако страстта ти са сериалите няма да се радваш, че той гледа футбол толкова дълго време:)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот zheleva212 » 22 Сеп 2015, 15:25

Anka написа:
Gorica23 написа:Не го мразя, но не съм и фен. Гледам само големите първенства, но нямам нищо против мъжете да се забавляват. Вижте при мен страстта е тенисът, луд фен съм, така че мога да разбера и другите! :)

Ти затова подхождаш с разбиране! :) Иначе ако страстта ти са сериалите няма да се радваш, че той гледа футбол толкова дълго време:)

Абе това не остана ли в миналото, ние с мъжа ми се разбираме какво да гледаме, сядаме и го гледаме, независимо дали ще е филм или футбол, а сериалите са забранени, естествено само турските и латиносите, иначе има готини фантастични такива, дори много си падаме по тях, та добре май е интересите вкъщи да са в една насока, така няма да има и сръдни! :P
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Ное 2015, 15:15

Аз гледам и сериали, и сапунки и всичко, което ми доставя удоволствие. С тази разлика, че аз не психясвам и не се събирам с приятелки да правим къщата на кочина и да викаме срещу телевизора ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Ное 2015, 16:44

Моят мъж не е изобщо футболен фен, но гледа понякога де! :) Лошо няма, не ми пречи, всяка страст трябва да бъде уважавана ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Snejna » 02 Ное 2015, 16:49

rabotnata pchela написа:Моят мъж не е изобщо футболен фен, но гледа понякога де! :) Лошо няма, не ми пречи, всяка страст трябва да бъде уважавана ;)

Късметлийка си ти, има толкова зарибени мъже, които не стига, че гледат вкъщи, ами и по мачове ходят да виакт. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот svetlozara » 20 Яну 2016, 17:37

На мен ми харесва да гелдам мач с гаджето ми, той се вълнува много, а на мен ми е малко все тая, но гледам за да му доставя удоволствие, а и като победи любимия отбор после разбираш, че си е струвало чакането.. :heartsfade:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот asdddwww » 20 Яну 2016, 18:03

svetlozara написа:На мен ми харесва да гелдам мач с гаджето ми, той се вълнува много, а на мен ми е малко все тая, но гледам за да му доставя удоволствие, а и като победи любимия отбор после разбираш, че си е струвало чакането.. :heartsfade:

А така, определено е готино, когато мацката ти е навита да гледа футбол с тебе, а и това далеч не е само мъжки спорт, както се казваше преди!
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот black » 02 Фев 2016, 11:47

Като гледам мачове, моята жена се изнася навън с приятелки. И аз доволен, и тя :grin:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта