Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот dinkog » 22 Яну 2016, 10:57

rabotnata pchela написа:Не ми пречат, така или иначе гледам много, много рядко телевизия, така че с радост ги оставям да си виреят на свобода подобни сериали : )

Да, общо взето и на мен не ми пречат, щото съм на същия принцип. Че са доста тъпи това е факт, ама какво да се прави, като ги има хората ги гледат, те са ориентирани към една част от хората, други гледат различни филми, затова има разнообразие. Мисля, че хората имат нужда от някоя романтика на телевизора, иначе име скучно.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот klara » 26 Яну 2016, 15:55

Част от програмата за промиване на мозъци!
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Mon_ton » 26 Яну 2016, 16:00

klara написа:Част от програмата за промиване на мозъци!

Със сигурнсот е част от огромна конспирация за правенето на хората по-тъпи. :!: :!: :!: :!:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот mix_twix » 26 Яну 2016, 16:43

Mon_ton написа:
klara написа:Част от програмата за промиване на мозъци!

Със сигурнсот е част от огромна конспирация за правенето на хората по-тъпи. :!: :!: :!: :!:
Мноо явно, че е начин да накрат хората да бъдат тъпи и влюбени, и аз мисля, че това е основната приична да ги пускат :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот exotic » 26 Яну 2016, 18:12

mix_twix написа:
Mon_ton написа:
klara написа:Част от програмата за промиване на мозъци!

Със сигурнсот е част от огромна конспирация за правенето на хората по-тъпи. :!: :!: :!: :!:
Мноо явно, че е начин да накрат хората да бъдат тъпи и влюбени, и аз мисля, че това е основната приична да ги пускат :)

Това, че хората са влюбени, защо трябва да означава, че са тъпи, не разбирам каква ти е идеята, а за затъпяването като цяло, то е ясно.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот black » 27 Яну 2016, 11:40

Интересно защо мъжете не са почитатели на този тип сериали? Не разбирам на жените какво има харесват! Толкова ли им липсват любовните излияния в живота?
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Lisica » 27 Яну 2016, 13:23

Това, че не са почитатели май не е истина, има много мъже, които гледат такъв тип сериали, работата е там, че не си признават. Друг е въпросът и за това, че жените повече харесват роамнтични истории, интересуват се от живота на другите и съвсем нормално предпочитат сериалите, точно заради тези пикантерии. Отделно красивите гледки, хубавите мъже и лукса доста събират интереса ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Яну 2016, 14:19

Аз съм гледала няколко турски сериали, интересно е, убиав времето, не мисля, че са ми променили начина, по който възприеам света, че чак да е това начин да затъпяване и управление, смешно е.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот mamina » 28 Яну 2016, 11:35

Добри са като средство за изключване на мозъка да си почине от натоварването :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Яну 2016, 15:56

Гледам през деня, вечер като се съберем всички у дома не гледаме такива неща, пускам ги за фон, като има някоя драма арзбираш, че не живееш толкова зле. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта