Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Локумът » 28 Яну 2016, 16:25

Ваня Стойчева написа:Гледам през деня, вечер като се съберем всички у дома не гледаме такива неща, пускам ги за фон, като има някоя драма арзбираш, че не живееш толкова зле. :mrgreen:

Всички сте такива домакините. :) Затова и жените вече трябва да работят, че иначе става страшно. ДОбре е все пак, че не си въобразявате, че мъжете ви трябва да са същите като от сапунките, че става страшно
И все пак се сещам покрай Глистопад какви полемики и спорове имаше дори и сред мъже и жени! Лелеее...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Monika_Spasova » 28 Яну 2016, 17:07

О, да с Листопад и аз съм попадала в спорове за позицията на бащата в семейството и как всички трябва да се отнасят с изключително уважение към него, за майката нищо не се споменаваше. :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Krum » 29 Яну 2016, 12:03

Monika_Spasova написа:О, да с Листопад и аз съм попадала в спорове за позицията на бащата в семейството и как всички трябва да се отнасят с изключително уважение към него, за майката нищо не се споменаваше. :roll:

Май Листопад направи най-голямо впечатление на феновете, сега на мода са индийските, майка ми е луда фенка, дори си нагласяме срещите за виждане, според това кой сериал ще дават и по кое време. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот penelopa » 29 Яну 2016, 12:34

Krum написа:
Monika_Spasova написа:О, да с Листопад и аз съм попадала в спорове за позицията на бащата в семейството и как всички трябва да се отнасят с изключително уважение към него, за майката нищо не се споменаваше. :roll:

Май Листопад направи най-голямо впечатление на феновете, сега на мода са индийските, майка ми е луда фенка, дори си нагласяме срещите за виждане, според това кой сериал ще дават и по кое време. :mrgreen:


Индийските вече са капката, преляла чашата! Как може по половин час да се гледат героите, без да си продумат и една думичка, а за фон да върви толкова драматична музика, че да ти се отще да живееш!
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот maminka » 29 Яну 2016, 13:18

penelopa написа:
Krum написа:
Monika_Spasova написа:О, да с Листопад и аз съм попадала в спорове за позицията на бащата в семейството и как всички трябва да се отнасят с изключително уважение към него, за майката нищо не се споменаваше. :roll:

Май Листопад направи най-голямо впечатление на феновете, сега на мода са индийските, майка ми е луда фенка, дори си нагласяме срещите за виждане, според това кой сериал ще дават и по кое време. :mrgreen:


Индийските вече са капката, преляла чашата! Как може по половин час да се гледат героите, без да си продумат и една думичка, а за фон да върви толкова драматична музика, че да ти се отще да живееш!

:lol: :lol: Е това е тяхното кино, по-скоро въпросът е защо ние се поддаваме и гледаме с интерес всичко това, може би защото е друга култура и интересно точно заради това :?: :!:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот qwerryyy » 29 Яну 2016, 13:33

penelopa написа:
Индийските вече са капката, преляла чашата! Как може по половин час да се гледат героите, без да си продумат и една думичка, а за фон да върви толкова драматична музика, че да ти се отще да живееш!

Хахаххахахах МНого си запозната и коя чаша прелива, на търпението ли? :) Сменяш канала и това е ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Яну 2016, 15:04

Добре де на вас какво ви пречат, така или иначе телевизията като цяло е абсолютно ненужно нещо, ако не я гледате ще живеете по-добре, така че какво дават там не е от значение, защото не е и интересно. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот irka » 02 Фев 2016, 11:18

И аз не гледам телевизия! Цял ден се дзверя в компютъра, че и телевизия да гледам - друг път!
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот qwerryyy » 03 Юни 2016, 10:12

marsu написа:Добре де на вас какво ви пречат, така или иначе телевизията като цяло е абсолютно ненужно нещо, ако не я гледате ще живеете по-добре, така че какво дават там не е от значение, защото не е и интересно. :mrgreen:

Именно, но на нас българите ни е в същността да мрънкаме все за нещо и все да сме недоволни! :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот suzii » 19 Окт 2016, 09:46

Само да отбележа не гледам сериали, но щше се изкажа какво мисля аз
Турските сериали са залели българският екран много мощно, което идва в повече.
Ако се замислите турските сериали не копират американските глупости, както ние правим в нашите сериали.
В турските сериали има много повече от тяхната култура и народопсихология. От тях можем наистина да разберем за начинът им на живот, бит и взаимоотношения. А това ги прави по-смислени и гледаеми.
suzii
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Окт 2016, 16:26

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта