Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Pipilota » 19 Окт 2016, 10:06

suzii написа:Само да отбележа не гледам сериали, но щше се изкажа какво мисля аз
Турските сериали са залели българският екран много мощно, което идва в повече.
Ако се замислите турските сериали не копират американските глупости, както ние правим в нашите сериали.
В турските сериали има много повече от тяхната култура и народопсихология. От тях можем наистина да разберем за начинът им на живот, бит и взаимоотношения. А това ги прави по-смислени и гледаеми.

Сега на мода са индийските сериали, които също разказват много за тяхната различна култура, докато ние тук, права си, много се влияем от модерния западен свят.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот zagrijena » 19 Окт 2016, 10:31

Нашите сериали си отразяват нашата действителност, не мисля, че се водят по чисто американски модели, имат нещо близко с родната ситуация :smile: . Всички преиначават малко и залагат на човешките взаимоотношения.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Mon_ton » 08 Ное 2016, 17:16

zagrijena написа:Нашите сериали си отразяват нашата действителност, не мисля, че се водят по чисто американски модели, имат нещо близко с родната ситуация :smile: . Всички преиначават малко и залагат на човешките взаимоотношения.

Аз някой наш свестен сериал не съм гледала.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот viking » 08 Ное 2016, 22:23

Аз мога да кажа поне два добри според мен, които аз съм гледала - "Под прикритие" и "Откраднат живот". Има какво да се желае, но не мисля, че нашите отстъпват толкова на чуждите бози.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот 12341 » 09 Ное 2016, 00:27

Даже немога да се сетя и за един такъв сериал. Очевидно се правят на килограм. Досега не съм чувал и за такъв сериал, който да е получил награда Еми.
12341
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Ное 2016, 00:10

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот MGB » 09 Ное 2016, 09:31

Български сериал малко трудно ще получи Еми :smile: . Важното е да има и да са смислени, пък дали ще печелят... Когато нещо е хубаво, то все ще си пробие път.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Lisica » 21 Фев 2017, 17:07

Български сериал никога не може да се пребори за престижна награда, вижте какви сериали има по света, които са изумителни и с бюджет направени, нашите нямат никакъв шанс и повечето са с кофти актьорска игра..
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Фев 2017, 15:36

Може да имат някаква добра идея българските сериали, но като качество са слаби, нито актьорската играе добра, нито говора е добър, никога не съм харесвала озвучението на българските сериали. Колумбийски, турски, хората ги правят с умисъл и със старание, макар че колумбийските отдавна са изкуствени, като нашите, може би българските от такива сериали са се учили. В турските има много добра актьорска игра.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта