Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Силвия Бояджиева » 20 Яну 2012, 21:15

Аз лично гледам много турски сериали и много ми харесват предимно защото не са толкоз блудкави като останалите сапунки и са много тежки и смислени филми!
Гледала съм и колумбииски преди, но на тях краят е известен докато при турските краят е много непредвиден и не е такъв какъвто очакваме! :(
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбиискит

Мнениеот boriskarlov » 21 Яну 2012, 11:54

Майка ми все вика - ох, ама какво е шарено в тия турски сериали, дали наистина е така?
И наистина е така, шарено и балканско. Затова е и по-интересно. Не бих седнал да гледам сериали обаче, ужасни са и нямам време да ги осмисля/понеса. Пък и темите са само за любов и тн. Ми не ми пасват :)
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбиискит

Мнениеот Силвия Бояджиева » 21 Яну 2012, 12:03

boriskarlov написа:Майка ми все вика - ох, ама какво е шарено в тия турски сериали, дали наистина е така?
И наистина е така, шарено и балканско. Затова е и по-интересно. Не бих седнал да гледам сериали обаче, ужасни са и нямам време да ги осмисля/понеса. Пък и темите са само за любов и тн. Ми не ми пасват :)


Сега гледам един До последен дъх, където има доста екшън сцени и лично на мен много ми харесва въпреки, че е доста тежък а аз съм доста емоционална :lol:
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбиискит

Мнениеот Memento » 21 Яну 2012, 18:43

Чисто и просто губене на време!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбиискит

Мнениеот ivan33 » 08 Фев 2012, 09:22

Здравейте,
много се популяризираха напоследък (последните 2-3 години) турските сериали, започвайки с "Листопад", "Забраненият плод" и т.н. Има гледаемост, затова има и "наводняване" на телевизионният ефир с тях.

Лично на мен не ми харесват, не ги следя (а и оставам подробно осведомен какво се случва с "Ферхонде", "Бихтер" и др., като отида при бабичката да пием по кафе), но съм либерално настроен - който иска нека гледа.
ivan33
 
Мнения: 16
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:09

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбиискит

Мнениеот dejavu » 09 Окт 2013, 16:55

Силвия Бояджиева написа:Аз лично гледам много турски сериали и много ми харесват предимно защото не са толкоз блудкави като останалите сапунки и са много тежки и смислени филми!
Гледала съм и колумбииски преди, но на тях краят е известен докато при турските краят е много непредвиден и не е такъв какъвто очакваме! :(

А между български, но действието да се развива назад във времето и турски, по едно и също време, кой ще гледаш?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбиискит

Мнениеот rado84 » 19 Яну 2014, 17:40

Покрай рязаните сериали намразих телевизията изобщо и затова сега гледам само 5-6 канала, които при това не са български и 2 от тях са музикални. 500 години са издевателствали над нас и сега да им гледам сериалите - това е по-лошо и от предателство към хората, дали живота си, за да ни освободят от резняците.
Едно време не можех да понасям латино сериалите, но сега с тия турски сериали латиното направо ми липсва.
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбиискит

Мнениеот Krum » 23 Фев 2015, 17:41

boriskarlov написа:Майка ми все вика - ох, ама какво е шарено в тия турски сериали, дали наистина е така?
И наистина е така, шарено и балканско. Затова е и по-интересно. Не бих седнал да гледам сериали обаче, ужасни са и нямам време да ги осмисля/понеса. Пък и темите са само за любов и тн. Ми не ми пасват :)

Tова е най-отегчителното, няма никаква по-различна история, освен тази за любовта :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот Andrey » 24 Фев 2015, 14:17

Аз не намирам нищо лошо в тях, обикновено ги гледат разни пенсионерки, които нямат никаква друга работа, нито някаква радост, която да чакат, та поне това им е интересно :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какво е мнението ви за турските сериали или колумбииските?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Яну 2016, 17:16

Не ми пречат, така или иначе гледам много, много рядко телевизия, така че с радост ги оставям да си виреят на свобода подобни сериали : )
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта