Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Мнениеот Kaya » 26 Яну 2015, 11:43

Не не ме обижда,защото повечето не знаят кога да я използват и я казват не на място хахаха :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Мнениеот S_Milenska » 26 Яну 2015, 12:55

Kaya написа:Не не ме обижда,защото повечето не знаят кога да я използват и я казват не на място хахаха :)

И това се случва понякога да не знаят кога да използват някои думички.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Мнениеот dessiblond » 26 Яну 2015, 13:21

Не съм сигурна защо трябва да е обидна думата фригидност, отнесено към жена и въобще кой нормален мъж може да се опита да я използва като обида срещу жена :idea: :lol: :lol: :lol:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Мнениеот S_Milenska » 26 Яну 2015, 13:48

dessiblond написа:Не съм сигурна защо трябва да е обидна думата фригидност, отнесено към жена и въобще кой нормален мъж може да се опита да я използва като обида срещу жена :idea: :lol: :lol: :lol:

О, заблуждаваш се, много хора, които не знаят как да си спечелят секс с някоя жена използват това определение, за да сложат вината върху тях.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Мнениеот Burborino » 26 Яну 2015, 14:36

S_Milenska написа:
dessiblond написа:Не съм сигурна защо трябва да е обидна думата фригидност, отнесено към жена и въобще кой нормален мъж може да се опита да я използва като обида срещу жена :idea: :lol: :lol: :lol:

О, заблуждаваш се, много хора, които не знаят как да си спечелят секс с някоя жена използват това определение, за да сложат вината върху тях.

Абсолютно е така! Много хора не я използват изобщо по правилния начин. Фригидността е разстройство на сексуалността, заболяване, а много мъже я използват като обида точно към жени, които не могат да имат или към такива които не успяват да задоволят. Защото това, че някой не си е свършил работата като хората не значи, че жената е фригидна. Не така мислят обаче тези, които обиждат.
Много ми е малоумно това. Все едно да обиждаш някой мъж с думата "импотентен". (Макар да съм сигурна, че и това се случва, но едва ли толкова често.)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Мнениеот Snejna » 26 Яну 2015, 14:52

Може и импотентни да им казват :lol: :lol: :lol:
Според мен всяка обида свързана със сексуалността не би свършила нищо добро за решаване на проблема. Подобни думи би трябвало да се използват само в лекарските кабинети от съответните специалисти, а не свободно да се разнасят от уста на уста в леглата на хората. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Мнениеот Nightmare » 17 Авг 2016, 11:35

И аз мисля, че думата фригидност се използва под път и над път, както се казва. Това си е сериозен проблем, за който лекар трябва да се погрижи, а не ние сами да си мислим някакви глупости или партньорът ни да ни обявява за такива. Сексуалното общуване е много деликатна и тънка материя, колкото и да си мислим, че всичко ни е ясно и всичко си знаем. Никой не е застрахован според мен от изпадането в такова състояние.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Обижда ли думата фригидност и случва ли се?

Мнениеот Mon_ton » 19 Май 2017, 14:54

Би могло да ме обиди нещо такова, ако ми се повтаря постоянно тази дума, иначе за някакво подмятане не ми се вярва да се занимавам с такова нещо.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта