Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот pepi 78 » 13 Мар 2012, 21:06

Аз отслабнах благодарение на Цефамадар.
pepi 78
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Мар 2012, 20:34

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот tweety » 14 Мар 2012, 09:55

pepi 78 написа:Аз отслабнах благодарение на Цефамадар.

С колко килограма отслабна? Дай малко повече инфо?Спазваше ли определен режим на хранене, спортуваше ли?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот valialo » 29 Авг 2012, 15:17

Преди години пробвах Цефамадар 3х1т, каквото и да хапнех ми ставаше тежко с,каш съм пре,ла но не б,х сериозна по-точно този ефект мн ме подразни и ги спр,х миналата година опитах отново но ефекта вече го н,маше ака че не знам дали нещо е променено в състава на таблетките или причината е друга. Но и в двата случа, става въпрос за краткотраен пример - 2,3 или 4 дни
valialo
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Авг 2012, 15:09

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Камелия » 04 Сеп 2012, 14:55

Не мога да си представя да третирам от малко детето си с хранителни добавки за отслабване. После защо имали комплекси и защо не искали да се хранят и защо имали анорексия и булимия.Смятам, че с добре изграден режим на хранене, няма да е необходимо да се дават каквито и да е таблетки.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Krum » 02 Дек 2014, 15:34

Аз съм чувал от мои познати, които са го ползвали, но наистина при деца с истински проблем и със сериозно състояние, разбира се само по лекарска препоръка, с подобни неща не трябва да си играете хора. :!:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот S_Milenska » 09 Фев 2015, 12:59

Silvi написа:Аз малко скептично гледам на всички продукти за отслабване още повее на този, който се казва, че е предназначен и за деца. Не мога да се съглася, че има родители, които са склонни да купят хранителна добавка на детето си пред това да го запишат на някакъв спорт.

Между дете и дете има разлика, едно е да запишеш 6 годишно на спорт докато още може да му се изграждат навици, друго е на 12 годишно, което го мързи да диша да го запишеш на спорт!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот julianne » 11 Фев 2015, 17:13

Ако наистина няма изгледи за нещо по-добро, да, бих му давала Цефамадар, особено като зная, че е хомеопатичен продукт, но в това време бих му наложила някои забрани, а и със сигурност го пращам я на плуване, а на някакъв друг спорт :idea:
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Snejna » 11 Фев 2015, 17:39

julianne написа:Ако наистина няма изгледи за нещо по-добро, да, бих му давала Цефамадар, особено като зная, че е хомеопатичен продукт, но в това време бих му наложила някои забрани, а и със сигурност го пращам я на плуване, а на някакъв друг спорт :idea:

Плуването е супер вариант, но ако детенцето е по-пълно ще се срамува да се съблече на басейна :(
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Kremiliya » 12 Фев 2015, 15:40

Аз съм давала на детето и е имало ефект, беше ни препоръчано от лекар, така че е по-добрия варинат пред постоянното дебелеене
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Lollipop » 15 Фев 2015, 12:48

Мисля, че няма да навреди, в някои случай положението наистина може да е доста сериозно и такава добавка е добре дошла, а и със сигурнсот е по-добре от колкото да се използват друг вид хапчета за отслабване, все пак това е природен продукт.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта