Смехът - начин за разтоварване

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот Lollipop » 05 Фев 2016, 15:11

Интересни са тези събития, но сякаш малко са неудобни първия път, кгоато си с непознати хора.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот penelopa » 10 Фев 2016, 17:00

Lollipop написа:Интересни са тези събития, но сякаш малко са неудобни първия път, кгоато си с непознати хора.


На мен ще ми е странно да се хиля без повод с непознати :oops:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот S_Milenska » 10 Фев 2016, 18:25

penelopa написа:
Lollipop написа:Интересни са тези събития, но сякаш малко са неудобни първия път, кгоато си с непознати хора.


На мен ще ми е странно да се хиля без повод с непознати :oops:

защо? трябва да се научиш да се отпускаш. Знаеш ли, че децата се смеят през по-голямата част от деня, а възрастните кога го правим??? Никога..
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот irka » 11 Фев 2016, 10:05

S_Milenska написа:
penelopa написа:
Lollipop написа:Интересни са тези събития, но сякаш малко са неудобни първия път, кгоато си с непознати хора.


На мен ще ми е странно да се хиля без повод с непознати :oops:

защо? трябва да се научиш да се отпускаш. Знаеш ли, че децата се смеят през по-голямата част от деня, а възрастните кога го правим??? Никога..


Децата имат повече поводи, трябва и ние да си намираме. :razz:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот Tinki » 09 Мар 2016, 14:26

Нали М.Монро беше казала нещо от типа ако можеш да накараш едно момиче да се смее, можеш да я накараш да направи почти всичко. Така че смехът е ключ за много неща :)
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Мар 2016, 15:33

Tinki написа:Нали М.Монро беше казала нещо от типа ако можеш да накараш едно момиче да се смее, можеш да я накараш да направи почти всичко. Така че смехът е ключ за много неща :)

Мога да се съглася. За жените нали знаете, че е много важен смеха. Когато една жена описва перфектния мъж задължително включва чувството му за хумор. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот roksana » 10 Мар 2016, 14:57

Благородно завиждам на хората, които са вечно усмихнати и умеят да се радват на хубавите неща в живота.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот Malina » 10 Мар 2016, 15:27

roksana написа:Благородно завиждам на хората, които са вечно усмихнати и умеят да се радват на хубавите неща в живота.

Даима хора, които почти никога не можеш да ги видиш в лошо настроение или да са без усмивка, и аз се радавм на такива хора. В градината имаме (аз все я споменавам, но там срещам много хора), та имаме една жена, която е вечно усмихната, строга е и справедлива, детето и е това, което получава най-много внимание, говори с него като с голям човек, учи го да гледа с усмивка на живота, въпреки неговата голяма емоционалност. :) Хубаво е да виждаш такива хора, които вечно са усмихнати и не "цепят басма на никой" :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот Tinki » 15 Мар 2016, 14:57

roksana написа:Благородно завиждам на хората, които са вечно усмихнати и умеят да се радват на хубавите неща в живота.


Това си е до лична философия и нагласа към живота.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Смехът - начин за разтоварване

Мнениеот kauda » 15 Мар 2016, 16:40

Malina написа:
roksana написа:Благородно завиждам на хората, които са вечно усмихнати и умеят да се радват на хубавите неща в живота.

Даима хора, които почти никога не можеш да ги видиш в лошо настроение или да са без усмивка, и аз се радавм на такива хора. В градината имаме (аз все я споменавам, но там срещам много хора), та имаме една жена, която е вечно усмихната, строга е и справедлива, детето и е това, което получава най-много внимание, говори с него като с голям човек, учи го да гледа с усмивка на живота, въпреки неговата голяма емоционалност. :) Хубаво е да виждаш такива хора, които вечно са усмихнати и не "цепят басма на никой" :)

Май са рядкост, все виждаме нацупени хора, изнервени и уморени!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта