Българската жена и груповият секс

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Malina » 06 Яну 2015, 17:18

Да ви кажа в България май не съм чула да подобен тип удоволствия... :roll:
Иначе може би бих се съгласила, макар че няма да ми е толкова лесно, колктоо така си го мисля отстрани. А и ако приятелите ни знаят с какво се занимаваме в свободното време ще ни гледат като болни от спин гейове - всички ще странят от нас, от страх да не ги нападнем и изнасилим. :roll: :lol: :lol: :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Ваня Стойчева » 06 Яну 2015, 17:45

Този суинг много странен ми се вижда, мислих, че е нещо, което се случва само по филмите, но явно и в България го има, ето Милена дава на приятелските им двойки, до колкото разбрах, които не участват в суинга да ѝ гледат гърдите ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Kaya » 06 Яну 2015, 18:18

Не бих се съгласила на такова нещо, аз съм старомодна явно, вярвам, че като си с някой си с него до живот и завинаги без да си омръзвате.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Pipilota » 07 Яну 2015, 15:35

Много забавно звучи, не знаех, че това се практикува и по нашите ширини, любопитно, българските мъже как ли пък така лесно делят жените си? :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Kremiliya » 13 Яну 2015, 14:48

Не знам за другите жени, но за себе си казвам, че не бих участвала в подобна оргия, суинг ли каквото там му се вика.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Krum » 14 Яну 2015, 15:57

Аз не бих разделил жена си с друг и да взема чуждата жена насреща, вижда ми се неестествено и сякаш сме в някакво сектантско общество, не ми харесва идеята изобщо!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Rali_hr » 15 Яну 2015, 13:59

Айде, какво се правите, със сигурност си е голям купон това занимание. Сякаш на вас не ви се е искало малко да разнообразите сексуалния живот и да си спомните тръпката, която сте изпитвали преди да станете обвързани.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Snejna » 04 Мар 2015, 13:37

Rali_hr написа:Айде, какво се правите, със сигурност си е голям купон това занимание. Сякаш на вас не ви се е искало малко да разнообразите сексуалния живот и да си спомните тръпката, която сте изпитвали преди да станете обвързани.

Тройките и прочие вече далеч май не са тема табу, много хора са готови да пробват, само че тези разговори се водят повече на 4 очи, в обществото сме агънца. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот Malina » 02 Дек 2015, 14:13

Snejna написа:
Rali_hr написа:Айде, какво се правите, със сигурност си е голям купон това занимание. Сякаш на вас не ви се е искало малко да разнообразите сексуалния живот и да си спомните тръпката, която сте изпитвали преди да станете обвързани.

Тройките и прочие вече далеч май не са тема табу, много хора са готови да пробват, само че тези разговори се водят повече на 4 очи, в обществото сме агънца. :lol: :lol: :lol:

На нас може да ни се е искало, но не сме го споделяли, това е истината. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Българската жена и груповият секс

Мнениеот qwerryyy » 02 Дек 2015, 14:56

Ние не сме много по груповия секс, това се случва рядко, нито жените са склонни да се делят, нито мъжете, а и не мисля, че и дори и да не са двойки, биха се съгласили няколко човека да делят новото попадение от вечерта.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта