Секс без презервативи?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот Snejna » 01 Дек 2016, 16:05

exotic написа:Да, всяко хапче се отразява, но понякога няма избор и трябва да се пие. Но когато не се налага, човек трябва да е по-внимателен. И аз предпочитам да не вкарвам такова нещо в тялото си и никога не съм пила противозачатъчни. Може би съм извадила късмет, но не ми се е налагало да се предпазвам с презервативи често. И партньорите ми, и аз сме били отговорни и не се е стигало до инфекции и болести. Дано така и продължава :lol: .

Виж, това , че не ти се е налагало да се предпазваш с презервативи и говориш за партньоРИ в множествено число е .. едно от най-големите глупости- признания, които съм чувала. За мен, ако не си женен за някой няма логика да си играеш с късмета си и да смяташ, че той е чист и видиш ;ли няма да се заразиш с нищо. То гъбички и хламиди да са, с мед да ги намажеш,ама ето днес се отбелязва световния ден за борба с ХИВ и СПИН, ако това ти дойде до главата, къде ще е отговорността?!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот fairy » 01 Дек 2016, 17:12

Тези неща не трябва да се подценяват, прекаленото доверие не води до нищо добро. На днешно време такива работи може да струват много.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Фев 2017, 16:38

Презервативите са толкова евтини и предпазват от толкова много неща, задължително трябва да се ползват, им аразличани по форма, аромат, вкус.. така че въпрос на желание да обогатиш малко сексуалния живот и по такъв начин.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот fawla » 07 Фев 2017, 17:08

Винаги правя секс с презерватив, за мен е важно, без презерватив, след като отношенията са сериозни, разбирайте минала е поне година и половина с този партньор, тогава мога да рискувам . :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот dessiblond » 07 Фев 2017, 17:18

Секс без презерватив? А проблеми? Отдавна съм напуснала ловните полета и не знам как практикуват сега - само първия път ли действат с презерватив или следващите контакти със същия човек са без защита? Че от разговори с неангажирани приятелки оставам с впечатлението, че май повече се случва второто. Минали вече проверката един път и няма нужда повече :mrgreen: .
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот Jully » 08 Фев 2017, 12:19

dessiblond написа:Секс без презерватив? А проблеми? Отдавна съм напуснала ловните полета и не знам как практикуват сега - само първия път ли действат с презерватив или следващите контакти със същия човек са без защита? Че от разговори с неангажирани приятелки оставам с впечатлението, че май повече се случва второто. Минали вече проверката един път и няма нужда повече :mrgreen: .

Който си прави секс с презерватив, го прави винаги, който е готов да рискува може да рискува и от първия път. Аз на младини не съм водила много безразборен сексуален живот и почти не съм ползвала презервативи, с мъжът ми се събрахме много бързо и се оженихме и знаехме, че ще сме заедно, затова не сме ползвали. Но ако води човек по-безразборен сексуален живот, то задължително трябва да ползва презерватив. Най-малкото, виждаме от темите при д-р Тодева, колко проблеми имат хората.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот annydance » 09 Фев 2017, 15:35

Май вече няма значение дали водиш безразборен или не полов живот. Може да си имал само едно гадже досега и да попаднеш на някоя или някой, който да ти лепне нещо. Затова винаги запасени с предпазни средства.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот Gotin7904 » 12 Фев 2017, 01:20

Да трибва да се ползват презървативи но и честно казано не е много удобно с тиах но ПРЕДПАЗВАТТТТ
Gotin7904
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Фев 2017, 13:23

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот Gotin7904 » 12 Фев 2017, 01:20

Да трибва да се ползват презървативи но и честно казано не е много удобно с тиах но ПРЕДПАЗВАТТТТ
Gotin7904
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Фев 2017, 13:23

Re: Секс без презервативи?

Мнениеот Malina » 12 Фев 2017, 09:39

Gotin7904 написа:Да трибва да се ползват презървативи но и честно казано не е много удобно с тиах но ПРЕДПАЗВАТТТТ

Удобно неудобно, после и при венерологът не е удобно. :mrgreen: По-хубаво по-малък кеф, но да ти е мирна главта, нали? :) А има време за секс без презервативи, когато хората имат семейства идва и това време.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта