Опастности при теглене на кредит

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот anetageorgieva » 06 Дек 2016, 19:10

Според мен тези неща са нормални. Аз лично съм теглила два пъти бърз кредит от https://www.cashcredit.bg/ . Когато съм в нужда, тегля си и след това го изплащам, никой не ме задължава. Според мен е нормално условията да са такива при положение, че може да се изтегли кредит само с лична карта, без да трябва да отговаряш на хиляди изисквания, за да бъдеш одобрен.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Pipilota » 07 Дек 2016, 16:15

anetageorgieva написа:Според мен тези неща са нормални. Аз лично съм теглила два пъти бърз кредит от https://www.cashcredit.bg/ . Когато съм в нужда, тегля си и след това го изплащам, никой не ме задължава. Според мен е нормално условията да са такива при положение, че може да се изтегли кредит само с лична карта, без да трябва да отговаряш на хиляди изисквания, за да бъдеш одобрен.

Съгласна съм, бързите кредити даватна много хора , които иначе нямат шанс да получат кредит от банка и е нормално лихвите да са по-големи, но те един вид трябва да се застраховат.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Rali_hr » 07 Дек 2016, 16:37

Никой не кара на сила някой да тегли кредит, винаги има риск разбира се и рискът идва от това, самия ти да спреш да си погасяваш вноските, което е нормално хората да тръгнат да си търсят парите.
Ние искаме да изтеглим кредит, да плащаме когато си поискаме, по колкото си искаме, накрая никой да не ни търси парите, е няма как да стане.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Дек 2016, 17:12

Абе никой никой не кара на сила, това ае истината! колкото и да го въртим и сучем, положението е точно такова, каквото казваме тука.. като не плащаш, логично -страдаш.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Andrey » 08 Дек 2016, 10:29

Аз си вземам много неща на кредит и никоа не съм имал проблеми, плащам си и всичко ми е наред. Имам познат, който затъна от бързи кредити, осъдиха го, начислиха му задължения към държавата и какво ли не и то само, защото реши , че може и да не си плаща. Ся кой е виновен в тая ситуация?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Malina » 08 Дек 2016, 17:34

Andrey написа:Аз си вземам много неща на кредит и никоа не съм имал проблеми, плащам си и всичко ми е наред. Имам познат, който затъна от бързи кредити, осъдиха го, начислиха му задължения към държавата и какво ли не и то само, защото реши , че може и да не си плаща. Ся кой е виновен в тая ситуация?

Те, че са му дали кредит и сега си искат парите, много ясно! Що за нагли хора да искат това, което е тяхно според договора им?!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот M.Tasheva » 09 Дек 2016, 10:28

Разбира се, че всеки по желание тегли кредит и е длъжен да си го плаща, но недейте изкарва банките и кредитните фирми толкова чисти и коректни :mrgreen: . Неслучайно хората се оплакват и реват от тях и не е защото трябвало да си плащат вноските. Много приказки са изговорени за дребните шрифтове и измислените в удобния момент "правила" на тези институции и едва ли са неистина. Не мисля, че са толкова идеални и са изцяло в полза роду. Да, не можем без тях, и те трябва да печелят, но доста граници се минават и злоупотреби стават на гърба на хората. Трябва да си финансов корифей, за да си доволен, когато имаш работа с тях.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Дек 2016, 11:44

M.Tasheva написа:Разбира се, че всеки по желание тегли кредит и е длъжен да си го плаща, но недейте изкарва банките и кредитните фирми толкова чисти и коректни :mrgreen: . Неслучайно хората се оплакват и реват от тях и не е защото трябвало да си плащат вноските. Много приказки са изговорени за дребните шрифтове и измислените в удобния момент "правила" на тези институции и едва ли са неистина. Не мисля, че са толкова идеални и са изцяло в полза роду. Да, не можем без тях, и те трябва да печелят, но доста граници се минават и злоупотреби стават на гърба на хората. Трябва да си финансов корифей, за да си доволен, когато имаш работа с тях.

Какви оплаквания имат хората? Досега да ти призная, не съм чула някое смислено оплакване. Кажи ти какво си чула?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот dejavu » 09 Дек 2016, 13:02

Каква толкова работа имат хората с банките? Имат сметки в тях, теглят, внасят, получават си заплатите. Какви чак толкова финансови знания трябват за това нещо?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Опастности при теглене на кредит

Мнениеот pepimili » 09 Яну 2017, 18:34

Да теглиш кредит е нещо съвсем нормално според мен. Теглила съм дори бързи кредити от типа https://e-cash.bg/ и не съм имала проблеми. Всеки за себе си трябва много хубаво да прецени и да проучи :)
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта