Нова или сравнително нова кола?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот Локумът » 29 Мар 2016, 17:09

Ориентирал съм се напоследък към втора ръка, защото новите ми идват малко солено и ги изплащам с години. :) макар че имам една дето си я гледам като писано яйце, сега мисля за хлапетата да взема втора ръка.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот pavleta » 30 Мар 2016, 08:46

Локумът написа:Ориентирал съм се напоследък към втора ръка, защото новите ми идват малко солено и ги изплащам с години. :) макар че имам една дето си я гледам като писано яйце, сега мисля за хлапетата да взема втора ръка.


За тях е достатъчна някоя запазена и не толкова гъзарска, иначе виждаме какво става като мама и тати купят мощна кола. Само не знам как ще я разделят тази една кола :grin: . Голямо сърдене ще бъде кой кога да я ползва.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот Andrey » 12 Апр 2016, 09:23

Локумът написа:Ориентирал съм се напоследък към втора ръка, защото новите ми идват малко солено и ги изплащам с години. :) макар че имам една дето си я гледам като писано яйце, сега мисля за хлапетата да взема втора ръка.

Да, можеш да вземеш някоя с готин външен вид, пък знаеш как да я направиш по-куча. :wink:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Апр 2016, 11:32

На мен ми се иска да си взема някоя нова кола, с която да знам, че с обслужването ѝ се грижи някой друг и няма защо да се занимавам с разни поддръжки. :) А и мисля, че докато ѝ дойде времето за чупене ще мине доста. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот pavleta » 15 Апр 2016, 12:46

rabotnata pchela написа:На мен ми се иска да си взема някоя нова кола, с която да знам, че с обслужването ѝ се грижи някой друг и няма защо да се занимавам с разни поддръжки. :) А и мисля, че докато ѝ дойде времето за чупене ще мине доста. :mrgreen:


Ти нищо не искаш! :lol: И на мен това ми е любимият момент - аз да си карам, а друг да мисли за смяна на гуми, ремонти и подробности :grin: . Колата си е скъпо удоволствие, но не е трудно без нея.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот страстоцвет » 12 Апр 2017, 11:18

Предпочитам сравнително нова кола, не ми харесва идеята с лицензираните сервизи, защото повечето неща излизат доста скъпо, за да се ремонтира там. Ако колата е нова, но купена от някой и не е обвързана с поддръжка е много по-икономично.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот vanessa_ » 12 Апр 2017, 14:24

страстоцвет написа:Предпочитам сравнително нова кола, не ми харесва идеята с лицензираните сервизи, защото повечето неща излизат доста скъпо, за да се ремонтира там. Ако колата е нова, но купена от някой и не е обвързана с поддръжка е много по-икономично.

Ще и платиш екстрите няколко години, но винаги ще знаеш как си се грижил за нея и какви усилия си полагал по опазването й здрава. Докато каквато и да вземеш втора ръка можеш да гадаеш само как се с грижил за нея човека преди теб.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот Pipilota » 12 Апр 2017, 19:14

Е,д руго си е да се качиш в нова кола и да й свалиш найлоните! :car:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 18 Апр 2017, 15:40

Не мисля, че има човек, който може да си позволи нова кола и да си купи втора ръка. :lol: Аз също бих избрала да си купя нова кола, за да мога да си гарантирам обслужването и това, че със сигурност ще знам какво се случва в колата и как се грижа за нея.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Нова или сравнително нова кола?

Мнениеот asdddwww » 27 Апр 2017, 13:57

за мен е важно, колата да е добре поддържана, да отговаря на цената, която й искат. Също така ми е важно да знам, че ще успявам да се справям и с поддръжката на автомобила. Дали ще мога да си позволя резервните части и т.н. Бая хора се изхвърлят да си купуват някоя скъпа кола и после я поддържат с китайски и евтини части, или втора употреба, незнайно от къде намерени, а иначе колата с претенции. Избирам това, което мога да си позволя и досега с тоя принцип не съм допуснал грешка.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron