РАПИДЛАШ - СЕРУМ ЗА РАСТЕЖ НА МИГЛИТЕ

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

РАПИДЛАШ - СЕРУМ ЗА РАСТЕЖ НА МИГЛИТЕ

Мнениеот Genoveva » 16 Фев 2012, 16:32

Когато видях този продукт в онлайн аптеката ви не мога да не поставя тема и въпроса: Истина ли е това?
Знаете всяка жена се стреми към дълбок и проницателен поглед и не мога да не попитам дали този продукт ще направи миглите ми невероятно големи и ще ми спести наплъстяването на спирала всяка сутрин и подреждането на миглите? Който е пробвал този серум нека да сподели, че ми грабна интереса!
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: РАПИДЛАШ - СЕРУМ ЗА РАСТЕЖ НА МИГЛИТЕ

Мнениеот Margo » 20 Фев 2012, 14:33

Genoveva написа:Когато видях този продукт в онлайн аптеката ви не мога да не поставя тема и въпроса: Истина ли е това?
Знаете всяка жена се стреми към дълбок и проницателен поглед и не мога да не попитам дали този продукт ще направи миглите ми невероятно големи и ще ми спести наплъстяването на спирала всяка сутрин и подреждането на миглите? Който е пробвал този серум нека да сподели, че ми грабна интереса!

Да ти кажа аз също много завиждам на жените с дълги мигли и пробвам с какво ли не за да направя погледа си зашеметяващ, но уви. Надявам се този серум да помогне!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: РАПИДЛАШ - СЕРУМ ЗА РАСТЕЖ НА МИГЛИТЕ

Мнениеот ogi-smile » 21 Фев 2012, 13:45

Иновативен, силно ефективен серум, на базата на високотехнологични полипептиди, който помага за подобряване състоянието на миглите само с едно приложение на ден.Препоръчва се нанасянето да става преди лягане, тъй като очите трябва да почиват след нанасянето на серума. Подхранва определено видимо, миглите изглеждат доста по красиви и здрави, за по дълги, не знам/
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: РАПИДЛАШ - СЕРУМ ЗА РАСТЕЖ НА МИГЛИТЕ

Мнениеот micky » 15 Мар 2012, 16:12

Аз честно казано не разбрах как се прилага :( , а дали няма някакви не добри действия върху очите и зрението?
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта