Защо попадаме на едни и същи партньори?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот Harmony » 06 Окт 2015, 10:45

silver933 написа:Дет' се вика едно си знае баба, едно си бае, че и с гаджетата така ;))

Кой го каза, аз не вярвам, че са едни и същи, хората все пак поправят някои грешки...
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот Kremiliya » 06 Окт 2015, 13:55

Винаги имат нещо общо, а и нали казвт, че винаги търсим партньори, които приличат на родителите ни. ...
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот pravilno » 19 Фев 2016, 17:03

А какво означава, ако си имал връзка с коренно противоположни по характер един от друг мъже? :grin:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот Malina » 23 Фев 2016, 15:37

pravilno написа:А какво означава, ако си имал връзка с коренно противоположни по характер един от друг мъже? :grin:

Че си се поучила от грешките си. :mrgreen:
Иначе сега като се замислих, намирам някои прилики между сегашния ми партньор и предишното ми гадже да речем. И двамата имат еднаква страст, която е техниката, но това май се отнася за всички мъже. Друго, на което винаги съм държала и изисквала от мъжете е да имат поддържан външен вид и здраво тренирано тяло, затова и по това си приличат. Но коренно се различават като характер, за което съм благодарна, защото миналия път определено не бях случила на мъж, за разлика от сега. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот penelopa » 23 Фев 2016, 17:10

Завършват ли връзките ти по един и същи начин, значи трябва да се замислиш къде ти бъркаш, а не партньорите ти, още повече и ако си приличат :mrgreen:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот Локумът » 23 Фев 2016, 19:50

penelopa написа:Завършват ли връзките ти по един и същи начин, значи трябва да се замислиш къде ти бъркаш, а не партньорите ти, още повече и ако си приличат :mrgreen:

Защо пък? :mrgreen: Може те да бъркат, не трябва само да се обвинява въпросния чуек. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот pravilno » 24 Фев 2016, 10:56

Ако е вярно, че жените търсят баща си в партньорите си, а мисля, че има нещо, попадането на един и същи тип мъж е обяснимо. :grin:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот Paladin » 02 Май 2017, 12:08

Все пак всеки има един тип хора, които харесва и за мен не е изненадващо, че се попада на един и същи тип.Ся вече, ако все се попада на много лоши е добре да се избира с помощта на приятел. :mrgreen:
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот Pipilota » 02 Май 2017, 14:56

Paladin написа:Все пак всеки има един тип хора, които харесва и за мен не е изненадващо, че се попада на един и същи тип.Ся вече, ако все се попада на много лоши е добре да се избира с помощта на приятел. :mrgreen:

Затова са приятелите, ако имаш такива истински, да те осаферят, че попадаш винаги на един и същи тип мъже/жени. Но си е истина, че всеки харесва определена визия, характер,музиак,която слуша, интереси..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо попадаме на едни и същи партньори?

Мнениеот Paladin » 11 Май 2017, 11:59

Pipilota написа:
Paladin написа:Все пак всеки има един тип хора, които харесва и за мен не е изненадващо, че се попада на един и същи тип.Ся вече, ако все се попада на много лоши е добре да се избира с помощта на приятел. :mrgreen:

Затова са приятелите, ако имаш такива истински, да те осаферят, че попадаш винаги на един и същи тип мъже/жени. Но си е истина, че всеки харесва определена визия, характер,музиак,която слуша, интереси..

Само да не е идиот или насилник, приятелите даже не трябва да се намесват.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron