Как да изберем техника ?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот penelopa » 10 Фев 2016, 16:26

Вкъщи всичко е на различна марка - печката ми е на Горенье/много съм доволна/, пералнята е Аристон/не толкова доволна, много е шумна/, климатика е Дайкин /също доволна/. Хайде да не изброявам по-дребните работи, че ще осъмна :grin: Общо взето май не сме се вторачили в една, караме на външен вид :grin:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот asdddwww » 10 Фев 2016, 17:22

На горене са много смотани нещата, какъв късмет си извадила не знам. Дипломат също са мнооого зле печките им, разпада им се реотана и винаги пропада във фурната. Затова само световни и утвърдени марки.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот klara » 12 Фев 2016, 14:42

asdddwww написа:На горене са много смотани нещата, какъв късмет си извадила не знам. Дипломат също са мнооого зле печките им, разпада им се реотана и винаги пропада във фурната. Затова само световни и утвърдени марки.


Световни и утвърдени, но и тях почнаха да ги правят я в Пакистан, я в Тайланд, така че няма гаранция :mrgreen:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Pipilota » 15 Фев 2016, 17:36

klara написа:
asdddwww написа:На горене са много смотани нещата, какъв късмет си извадила не знам. Дипломат също са мнооого зле печките им, разпада им се реотана и винаги пропада във фурната. Затова само световни и утвърдени марки.


Световни и утвърдени, но и тях почнаха да ги правят я в Пакистан, я в Тайланд, така че няма гаранция :mrgreen:

Да, но има и марки, които са френски, да речем Тефал, така че ако се поразтърси човек може да намери. А и от китайско до китайско има разлика, така че наистина е добре д ас и разчитаме на утвърдените марки!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Mon_ton » 15 Фев 2016, 17:58

Купих си вчера сокоизтисквачка на Тефал и съм много доволна, изключително добър сок прави, не знам ако беше друга марка. Въпросът е в това, да не се чупи бързо. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот roksana » 16 Фев 2016, 16:53

Mon_ton написа:Купих си вчера сокоизтисквачка на Тефал и съм много доволна, изключително добър сок прави, не знам ако беше друга марка. Въпросът е в това, да не се чупи бързо. :)


Те са си доказана марка, не съм чувала някой, купил си техен продукт, да не е доволен.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Krum » 09 Мар 2016, 14:05

Mon_ton написа:Купих си вчера сокоизтисквачка на Тефал и съм много доволна, изключително добър сок прави, не знам ако беше друга марка. Въпросът е в това, да не се чупи бързо. :)

Да ти е честита. Тефал са добри. Купих на майка ми робот Тефал и е много доволна, не е имала никакви проблеми с него.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот black » 10 Мар 2016, 15:48

Моята пералня Аристон взе да ме предава и сега не знам към каква марка да се ориентирам. Не искам повече италианска, стига толкова. АЕG чувам, че са добри, но скъпи.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот mix_twix » 12 Мар 2016, 13:41

black написа:Моята пералня Аристон взе да ме предава и сега не знам към каква марка да се ориентирам. Не искам повече италианска, стига толкова. АЕG чувам, че са добри, но скъпи.

Цената се влияе от качеството, неслучайно са толкова скъпи, защото са добра марка. можеш да избереш и Candy, все пак са френски. :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот proffinka » 03 Юли 2016, 13:25

Аз лично преди да избера каквато и да е техника гледам тонове ревюта в youtube и чак след това на база на тях взимам решение.
Аватар
proffinka
 
Мнения: 26
Регистриран на: 29 Яну 2016, 19:22

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта