Как да изберем техника ?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот PasDeDeux » 04 Юли 2016, 08:57

Аз общо взето се придържам към марки, които са минали през ръцете ми и съм видяла качеството им. Не обичам да експериментирам и да сменям защото ми изглежда нещо добре на външен вид само. От реклами също не се влияя, там е нормално да говорят най-доброто за продукта си :smile: .
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот kysmet4e » 06 Юли 2016, 21:55

Винаги я избирам спрямо ЦЕНА-КАЧЕСТВО! :)
kysmet4e
 
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Юли 2016, 21:46

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Bambaa » 07 Юли 2016, 09:12

На мен ми е трудно да преценя дали да си купя даден уред или някаква техника. Цената не винаги е достатъчен показател за качеството. Взимала съм скъпи неща, които после издишат и обратното.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Авг 2016, 14:54

Bambaa написа:На мен ми е трудно да преценя дали да си купя даден уред или някаква техника. Цената не винаги е достатъчен показател за качеството. Взимала съм скъпи неща, които после издишат и обратното.

Никога няма гаранция, напоследък всичко е на късмет, но все пак има някои утвърдени марки. Не става да си купиш сешоар на Сафир и да го сравняваш с такъв на Филипс :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот MGB » 04 Авг 2016, 10:49

Ваня Стойчева написа:
Bambaa написа:На мен ми е трудно да преценя дали да си купя даден уред или някаква техника. Цената не винаги е достатъчен показател за качеството. Взимала съм скъпи неща, които после издишат и обратното.

Никога няма гаранция, напоследък всичко е на късмет, но все пак има някои утвърдени марки. Не става да си купиш сешоар на Сафир и да го сравняваш с такъв на Филипс :)


Май няма чак такава голяма разлика. Моят Сафир си го харесвам и ми върши страхотна работа :lol: . Утвърдените марки и те се промениха, защото вече се правят в Пакистан, Малайзия и други подобни страни, а не в родината си.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот kysmet4e » 11 Авг 2016, 22:03

Най-добре е специалист да се занимава с това... Съотношението цена-качество е важно! А не както повечето правят (гледат цвета... например на телефон, лаптоп и така нататък...) ;)
kysmet4e
 
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Юли 2016, 21:46

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Alex_mor » 12 Авг 2016, 09:57

kysmet4e написа:Най-добре е специалист да се занимава с това... Съотношението цена-качество е важно! А не както повечето правят (гледат цвета... например на телефон, лаптоп и така нататък...) ;)

:grin: :lol: То кой ходи със специалист да си купува техника? Мен ме дразни много, че в крайна сметка отидеш в техномаркет или технополис и хората не знаят какво да ти кажат, т.е. няма от кой да получиш адекватна помощ от този, който уж ще ти продава.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот preslavaslavova » 06 Окт 2016, 18:13

Избирането, на каквато и да е техника е доста трудна задача. Аз имах доста колебания за избора на телефон, но тази статия http://gsmservice24.com/tychskrijn-ili- ... a-izberem/ ми помогна много. Моите колебания бяха свързани с това дали да си купя тъчскрийн или бутонен телефон. Аз си взех тъчскрийн, а вие какъв предпочитате?
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Snejna » 07 Окт 2016, 08:45

preslavaslavova написа:Избирането, на каквато и да е техника е доста трудна задача. Аз имах доста колебания за избора на телефон, но тази статия http://gsmservice24.com/tychskrijn-ili- ... a-izberem/ ми помогна много. Моите колебания бяха свързани с това дали да си купя тъчскрийн или бутонен телефон. Аз си взех тъчскрийн, а вие какъв предпочитате?

Вече е почти невъзможно да се намери сякаш телефон с бутони, аз имам тъчскийн и съм доволна. До някъде обаче ми липсват бутоните, защото определено се действа много по-бързо с тях, отколкото с тъчскийна. :) Но пък предимствата, които вече имаме заради тъч-а са големи.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Enjis » 19 Окт 2016, 16:44

Днес има голям и добър избор з ауреди втора употреба. Като под втора употреба не разбирайте някоя раздрънкана пералня. Просто се проверява от един спецалист и това е. Освен това добрите марки перални се внасят от чужбина и не са толкова експлоатирани.
Моята пералня е втора употреба и нямам никакви проблеми от 4 години насам я имам.
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта