Как да изберем техника ?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот iwoni » 19 Окт 2016, 20:17

Понякога втората употреба си заслужава, зависи кой какво отношение има към нея. Някои я предпочитат поради различни причини, други не.

Телефоните с тъчскрийн ме дразнят с това, че понякога когато екранът им и бил притиснат до някаква повърхност, не реагират. Доста пъти ми се е случвало да ми звъни някой, телефона го извждам от чантата и не мога да вдигна.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот silver933 » 20 Окт 2016, 10:01

iwoni написа:Понякога втората употреба си заслужава, зависи кой какво отношение има към нея. Някои я предпочитат поради различни причини, други не.

Телефоните с тъчскрийн ме дразнят с това, че понякога когато екранът им и бил притиснат до някаква повърхност, не реагират. Доста пъти ми се е случвало да ми звъни някой, телефона го извждам от чантата и не мога да вдигна.

Не съмн имал такива проблеми с телефона, явно не си го съхраняваш правилно и грешката е в твоята употреба.

Иначе за втората ръка техника, не съм много ок с купуването на печки, хладилници и подобни, защото не мисля, че е ноебходимо, след като тея уреди изкарват определени години по-добре да се купи нещо по-качествено. Неща, като компютри бих взел втора ръка. Точно сега си търся компютър втора ръка около 1000 лева и със сигурност ще си намеря някой много як за тея пари, които нов би бил около 2500... :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот puhcheto » 20 Окт 2016, 12:24

С добри параметри можеш и малко по-евтино от 2500 да намериш, но мислех, че втората употреба са под 1000. За климатик например не бих купила втора употреба, но печка за отопление бих.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот preslavaslavova » 26 Окт 2016, 17:09

Трудно е да се намери телефон с бутони, но не е невъзможно. Имат си и плюсове и минути и двата вида телефони.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот anetageorgieva » 03 Фев 2017, 01:59

Enjis написа:Днес има голям и добър избор з ауреди втора употреба. Като под втора употреба не разбирайте някоя раздрънкана пералня. Просто се проверява от един спецалист и това е. Освен това добрите марки перални се внасят от чужбина и не са толкова експлоатирани.
Моята пералня е втора употреба и нямам никакви проблеми от 4 години насам я имам.


Напълно съм съгласна с теб. Аз преди около 8 месеца си взех употребяван лаптоп от https://ardes.bg/upotrebyavani-laptopi/ ... a-upotreba . Досега не съм имала никакви проблеми с него, на външен вид е като нов и цената му беше много добра.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот отчаяна » 03 Фев 2017, 09:45

anetageorgieva написа:
Enjis написа:Днес има голям и добър избор з ауреди втора употреба. Като под втора употреба не разбирайте някоя раздрънкана пералня. Просто се проверява от един спецалист и това е. Освен това добрите марки перални се внасят от чужбина и не са толкова експлоатирани.
Моята пералня е втора употреба и нямам никакви проблеми от 4 години насам я имам.


Напълно съм съгласна с теб. Аз преди около 8 месеца си взех употребяван лаптоп от https://ardes.bg/upotrebyavani-laptopi/ ... a-upotreba . Досега не съм имала никакви проблеми с него, на външен вид е като нов и цената му беше много добра.


За нещо друго бих се престрашила да е втора употреба, но за лаптоп? Позволяват ли да се пробва преди да се купи, да се види дали всичко е наред?
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Lollipop » 11 Фев 2017, 11:21

отчаяна написа:
anetageorgieva написа:
Enjis написа:Днес има голям и добър избор з ауреди втора употреба. Като под втора употреба не разбирайте някоя раздрънкана пералня. Просто се проверява от един спецалист и това е. Освен това добрите марки перални се внасят от чужбина и не са толкова експлоатирани.
Моята пералня е втора употреба и нямам никакви проблеми от 4 години насам я имам.


Напълно съм съгласна с теб. Аз преди около 8 месеца си взех употребяван лаптоп от https://ardes.bg/upotrebyavani-laptopi/ ... a-upotreba . Досега не съм имала никакви проблеми с него, на външен вид е като нов и цената му беше много добра.


За нещо друго бих се престрашила да е втора употреба, но за лаптоп? Позволяват ли да се пробва преди да се купи, да се види дали всичко е наред?

Защо да не за лаптоп, особено па, ако ще го използваш само да си гледаш фейсбука и да гледаш филми? Разбирам да искаш геймърски лаптоп, да дадеш 2-3000 ама пак можеш да намериш много готин втора ръка. Купихме си компютър втора ръка за 700 лева, нов такъв би ни излезнал около 1500. :) защо да ги даваме, след като имаме сега хвърчаща машина на половин цена? Лаптопите втора ръка, особено имайки предвид как се ползват са си супер инвестиция. :mrgreen: Аз по-скоро не бих взела пералня или печка втора ръка, или друг уред, в който ще си търкалям храната, а не лаптоп, който ще ползвам да си пиша във фейсбука. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот anetageorgieva » 26 Фев 2017, 11:49

Така е. Все пак е закупен от голяма фирма, а не от някой непознат, който не се знае колко е коректрен.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Lollipop » 04 Мар 2017, 17:35

anetageorgieva написа:Така е. Все пак е закупен от голяма фирма, а не от някой непознат, който не се знае колко е коректрен.

Разбира се, има толкова мнгоо фирми, които дори предлагат по 2 години гаранция, изобщо хората са предубедени и това ни е манталитета де, да сме гладни и жадни, но да сме с мега скъп лаптоп да речем или телефон, с който да ровим във фейса.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта