Какъв лосион за лице използвате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот Didoncheto » 08 Мар 2012, 09:34

Привет на всички :)
Момичета, искам да ви питам какъв лосион за почистване на лице използвате и колко често? Моята козметичка ми препоръча ХИДРОВИТОН.CR лосион за почистване на лице 80 мл., но все пак ще се радвам да чуя и други мнения. По принцип съм със смесена кожа и порите ми много бързо се запушват. От многото лосиони, които съм ползвала, кожата ми на места започна да се бели, а не понася никакви кремове.
Предварително благодаря на всички ;)
Didoncheto
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Мар 2012, 16:57

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот micky » 08 Мар 2012, 17:10

Аз също имам подобен проблем, моите пори се запушват бързо и кожата ми около и на носа се залющва. И ако сложа и фон дьо тен гледката става поразителна. Взех си един на Обри органикс, ползвам го от една седмица и мисля, че има подобрение. За този който се интересуваш нямам мнение.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот palechka » 09 Мар 2012, 10:25

Момичета, аз използвам продуктите на Биодерма и съм много доволна. Скоро си купих Биодерма себиум гел, с който сутрин и вечер измивам лицето си и вече забелязвам ефекта - няма го това неприятно лъщене на кожата и видимо изглежда по-здрава. Преполагам, че при всеки е различно и е най-добре да се консултираш със специалист.
palechka
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:31

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот elena » 19 Мар 2012, 12:18

В момента използвам лосиона за лице на Лиерак, който е и с матиращ ефект. Една позната ми препоръча този на Гарние и мисля след това да пробвам него, защото Лиерак-а ми идва малко скъпичък.
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот monito » 26 Мар 2012, 13:10

Използвам млякото и лосиона за лице на ROC за нормална, и смесена кожа. Подходящи са и за твоя случай, тъй като освежават кожата и свиват порите. Но щом те е посъветвал специалист, по-добре послушай него, тъй като най-добре знае от какво се нуждае лицето ти :)
monito
 
Мнения: 73
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:13

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот shushito » 10 Апр 2012, 12:20

Аз съм много доволна от лосиона на Garnier Pure Active и отдавна го използвам. Чак като спре да ми действа тогава ще търся други алтернативи. Не обичам да експериментирам с козметика си, особено за лице. Розовата вода също се отразява много добре на кожата ми и понякога я редувам с лосиона.
shushito
 
Мнения: 59
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:30

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот teddy » 11 Апр 2012, 11:24

От няколко дена използвам лосиона за лице на Clean & Clear Shine Control и съм страшно доволна :) Кожата ми е смесена и много неприятно лъщи - дори не смеех да използвам крем за лице. Ако искате ми вярвайте, но още първия път като си обтрих лицето с лосиона и направо светна... Престраших се да сложа кремчето на същата серия и изобщо не ми натежа. Изобщо съм много доволна от продуктите, не са никак скъпи, а ефекта върху кожата ми е уникален. Дори колежката в офиса забеляза, че има някаква промяна ;)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот franky » 17 Юни 2016, 09:48

Аз също съм доволна от Гарние, но от време на време сменям с български Билка, с грозде. И двете много добре ми действат на кожата. По принцип ми е суха и задължително трябва да си сложа крем после, иначе я чувствам опъната.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот Rali_hr » 21 Юни 2016, 14:29

За лицето използвам обикновения син крем на Нивея, няма по-добър. Кожата ми е много суха, но само с този крем вече не е задължително веднага след баня да си мажа лицето, онова опъване го няма! Така че ако наистина имате усещането за опъване веднага след банята, вземете си такъв крем и се мажете с него.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв лосион за лице използвате?

Мнениеот iwoni » 21 Юни 2016, 14:51

Нивеа са си класика, неслучайно толкова години са на пазара. На мен и лосионът за тяло ми е на Нивеа. Много са добри.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron