Как да му покажа, че го харесвам...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Rachi » 28 Сеп 2012, 23:34

Ariana.. да си директен в това отношение е хубаво , но как да му го кажеш директно ? Не би ли се стреснал от това ..,да го отблъсне ? Какво му казваш..
Имам същия проблем и затова питам? :(
Мислех да му предложа да излезем да се разкараме или на кафе , но се притеснявам, че ще се панирам ,ще си глътна езика и няма да знам какво да кажа, страх ме е че ще мълча...как да го преодолея това..и как да му го кажа директно..? :) :?
Rachi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Сеп 2012, 23:20

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Anka » 08 Яну 2015, 17:17

Не ви е лесно :) Просто му кажете "хей, искаш ли да излезем някой път", разбира се преди това се постарайте поне веднъж да сте говорили с него, а не да го поканите на среща само като физически обект, така ще си помисли "е тази съм я оправил тази вечер". А на срещата говорете за хобита, за храна, за срещи, че и за работа, такива разговори вървят от самосебе си.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот vanessa_ » 04 Мар 2017, 17:19

Леле, през това съм минала преди години, някак си е толкова естествено по филмите, когато един покани друг, че няма на къде повече. А в действителност не е чак така лесно да се среща някой с другия пол, а особено и да го покани на среща. Всъщност, ако поканиш някой на среща е по-добре, отколкото да показваш пред хората, че го харесваш, защото повярвай ми, това се забелязва и е доста смешно. Затова по-добре на среща на саме. :mrgreen:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Мар 2017, 17:17

vanessa_ написа:Леле, през това съм минала преди години, някак си е толкова естествено по филмите, когато един покани друг, че няма на къде повече. А в действителност не е чак така лесно да се среща някой с другия пол, а особено и да го покани на среща. Всъщност, ако поканиш някой на среща е по-добре, отколкото да показваш пред хората, че го харесваш, защото повярвай ми, това се забелязва и е доста смешно. Затова по-добре на среща на саме. :mrgreen:

Ох, какви ти срещи на саме, аз като се замисля, самата аз не съм излизала на среща с някое момче, винаги е имало някой покрай нас, но тръгнат ли да прехвърчат искрите магията става, а и сега с тоя интернет е толкова лесно да си говориш с някой и да го свалиш, защото не знам дали външността има огромно значение, но вътрешността е много важна, тя съблазнява.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот klarissa » 12 Сеп 2017, 10:55

Дъщеря ми вече и тя е в период, в който започна да харесва момчета и да й правят впечатление, иска да ги привлича, но не успява, или така си мисли. Редовно е ударена, ощипана, а те момчетата на тая възраст така си показвт желанията...
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта