Как да му покажа, че го харесвам...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Izabella L » 15 Май 2012, 15:23

Сигурно се е случвало на всяка жена. Да си хареса някой, да си фантазира с часове за този някой, но когато го види, да се гипсира и ... :| Какво да направим, за да превърнем тръпката в нещо реално, какво да направим, за да заместим анонимното харесване с хмм... поне забавен флирт :oops: ?

Пишете, момичета!
Izabella L
 
Мнения: 20
Регистриран на: 12 Яну 2012, 10:30

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Konstantin » 15 Май 2012, 15:26

Аз съм момче, но сигурно нямате нищо против да се включа в тази тема, нали? :D
Изабелла, ако симпатиите ти са насочени към мен, няма да имам нищо против да ме отвлечеш в някой тъмен коридор и да ми покажеш колко точно ме харесваш :P
Konstantin
 
Мнения: 52
Регистриран на: 10 Ное 2011, 17:07

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Izabella L » 15 Май 2012, 15:30

Ееее, от вратата за краката, това изобщо не ми е по вкуса, а и представи си, че центърът на моите желания, не е толкова разкрепостен колкото си ти... Ще ме арестуват за изнасилване. И нека само да поясня, че задачата е как да му покажем, че го харесваме, а не как да правим секс с него... Има разлика ;)
Izabella L
 
Мнения: 20
Регистриран на: 12 Яну 2012, 10:30

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Konstantin » 15 Май 2012, 15:32

хахаха, Изабела, какво харесване е това, ако не искаш да правиш секс с него?
Konstantin
 
Мнения: 52
Регистриран на: 10 Ное 2011, 17:07

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Izabella L » 15 Май 2012, 15:38

Константин, явно не можем да се разберем :) Нямам нищо против секса и разбира се той е нормално развитие на любовните отношения. Говоря за онзи етап, в който се познавате все още само на ниво имена, ако ме разбираш ;) а иначе е ясно, че харесването би могло да доведе до секс, но е яко понякога нещата да стават по-бавно..slowly... :oops:
Izabella L
 
Мнения: 20
Регистриран на: 12 Яну 2012, 10:30

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот tweety » 15 Май 2012, 16:12

Izabella L написа:Сигурно се е случвало на всяка жена. Да си хареса някой, да си фантазира с часове за този някой, но когато го види, да се гипсира и ... :| Какво да направим, за да превърнем тръпката в нещо реално, какво да направим, за да заместим анонимното харесване с хмм... поне забавен флирт :oops: ?

Пишете, момичета!

Отговор на въпроса ти нямам, но ще ти разкажа една история:
Едно момче срещнало едно момиче, без да го познава, без да знае нищо за него се влюбил до полуда в него! Това продължило с години, той ходел тайно до мястото където тя работела, стоял с часове и я наблюдавал.Един ден съдбата се смилила над него и тяхна обща позната ги запознала. Той бил безкрайно щастлив, вече имало повод за да разговаря с нея. Отивал на работното и място и говорили с часове, без да се издава за това, което питаел към нея. Така той се опитвал да има контакт с нея, викал я да излизат, но тя му отказвала постоянно. Докато един ден тя внезапно изчезнала. Просто се преместила в друг град и той не знаел нищо. Докато един ден случайно не звъннал телефона му. Тя му се обаждала казала му, че се е преместила в друг град и ще се радва да се видят. Така започнали да излизат. Запознали връзка.
След време той признал пред нея колко много я обича. Тя била като попарена. Не било минало много време от първата им официална среща, след това започнала да разбира все повече и повече неща, които хем я радвали, хем я плашели. Той и споделил за тайната си любов към нея, която криел с години. Споделил и как стоял с часове в тъмното и я наблюдавал.Тя била за него една невъзможна мечта, която той осъществил и която го направила безкрайно щастлив. Тези двама влюбени сега са създали семейство и се радват на любовта си.
Та какво исках да ти кажа, просто му кажи преди да е станало прекалено късно!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Адел » 16 Май 2012, 09:39

Konstantin написа:хахаха, Изабела, какво харесване е това, ако не искаш да правиш секс с него?

Харесването и сексът са две различни неща. Една жена може да харесва много мъже, но дали според теб си ляга с тях? Доста инфантилно разбиране. Харесване и секс са две различни понятия. :lol:
Аватар
Адел
 
Мнения: 25
Регистриран на: 22 Яну 2012, 14:16

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Невена » 16 Май 2012, 10:10

Izabella L написа:Сигурно се е случвало на всяка жена. Да си хареса някой, да си фантазира с часове за този някой, но когато го види, да се гипсира и ... :| Какво да направим, за да превърнем тръпката в нещо реално, какво да направим, за да заместим анонимното харесване с хмм... поне забавен флирт :oops: ?


Според мен най-лесния начин е като започнеш да се интересуваш от нещата, които той харесва. Покажи му, че се вълнуваш от неговото мнение, нека ти разкаже повече за всичко онова, което го вълнува. Така и ти самата ще можеш да си дадеш реална преценка за себе си дали наистина го харесваш. Другото много важно нещо, което е добре да направиш е да го накараш да се чувства значим. Нека ти покаже или обясни нещо, което е важно за теб. Мъжете обичат да се чувстват значими и полезни, особено, когато ти наистина се нуждаеш от помощ ... :D
Аватар
Невена
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2012, 16:16

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот delinda » 16 Май 2012, 10:18

Izabella L написа:Какво да направим, за да превърнем тръпката в нещо реално, какво да направим, за да заместим анонимното харесване с хмм... поне забавен флирт :oops: ?


Izabella, важни са точно три неща, за да направиш впечатление и да покажеш симпатии - бъди усмихната, красива и се прави на заинтересована. Мъжете обичат да обясняват за нещата, от които се вълнуват и когато насреща си имат красиво, младо и усмихнато момиче, няма как да не започнат лек флирт. Какво ще се случи от там на сетне зависи само от теб ... 8-)
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Как да му покажа, че го харесвам...

Мнениеот Ariana » 20 Май 2012, 17:16

Izabella L написа:Сигурно се е случвало на всяка жена. Да си хареса някой, да си фантазира с часове за този някой, но когато го види, да се гипсира и ... :| Какво да направим, за да превърнем тръпката в нещо реално, какво да направим, за да заместим анонимното харесване с хмм... поне забавен флирт :oops: ?

Пишете, момичета!


Много хубава тема. Мисля, че наистина може да бъде полезна за всяка жена. Аз имам един мой си метод, чрез които показвам на един мъж, че го харесвам. Всъщност методът е много прост - просто му го казвам. Не обичам игрите, бе обичам заобиколките ... Мисля, че една жена трябва да бъде директна относно чувствата и желанията си...
Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него.
Аватар
Ariana
 
Мнения: 35
Регистриран на: 11 Дек 2011, 10:01

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron