Солинген или... солинген?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Солинген или... солинген?

Мнениеот oho-boho » 21 Май 2012, 14:43

Купували ли сте продукти на марката Солинген и доволни ли сте от качеството, което предлага? Харесала съм си няколко нещица, но никога не съм използвала досега и ще се радвам да споделяте мнения :roll: Много ги хвалят по принцип, а си харесах несесер за нокти, миглоизвивачка и уред за премахване на комедони - заслужават ли си или не?
oho-boho
 
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Апр 2012, 15:58

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот mecana » 21 Май 2012, 16:01

Имам пила за нокти, пинцета и пила за пета на Solingen. Доволна съм от качеството на продуктите, но какъв е този уред за премахване на комедони? Ако си го купиш, пусни една снимка да го видя, че ме заинтригува и мен :)
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот boncho green » 21 Май 2012, 17:04

Вкъщи имам ножове на Солинген. Не знам колко бих ти бил полезен с това, но съм доволен. Вече ги ползваме с години, бяха ми подарък, така че за цена не мога да коментирам. Качеството е добро, бих си взел и други неща на същата фирма. Козметичните им продукти не съм използвал, но предполагам, че също не са лоши.
boncho green
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Май 2012, 17:24

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот Снежана » 21 Май 2012, 17:05

mecana написа:Имам пила за нокти, пинцета и пила за пета на Solingen. Доволна съм от качеството на продуктите, но какъв е този уред за премахване на комедони? Ако си го купиш, пусни една снимка да го видя, че ме заинтригува и мен :)

Веднага мога да ти отговоря, този уред за премахване на комедони е удобен за лесното и безболезнено премахване на комедоните. Аз лично си купувам ножички на Солинген и пили, много са ми удобни и се заточват сами. Ноктите на ръцете си ги режа само с ножичка, за това държа тя да бъде хубава от престижна марка, за това избирам Солинген.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот Камелия » 23 Май 2012, 13:19

Не са ли твърде скъпи тези неща? Марката Солинген има богат асортимент от продукти, от ножички и пинсети до прибори за хранене, при това са изпитана марка, но малко ме притеснява цената!
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот mamavladi » 27 Май 2012, 11:33

Камелия написа:Не са ли твърде скъпи тези неща? Марката Солинген има богат асортимент от продукти, от ножички и пинсети до прибори за хранене, при това са изпитана марка, но малко ме притеснява цената!

Цената напълно оправдава качеството на марката. Предпочитам веднъж да дам повече пари, вместо постоянно да си купувам евтинийки, които в крайна сметка излизат много по-скъпо. Несесера ми за нокти е на солинген, дори нямам спомен вече колко години го използвам. Ножичката, с която режа ноктите на малкия също е на Солинген. Имам и преса за коса от тази марка. Доволна съм и ако някой ден се наложи да ги сменя, ще си купя продукти отново на Солинген :)
mamavladi
 
Мнения: 32
Регистриран на: 27 Май 2012, 10:35

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот eli » 28 Май 2012, 11:46

Аз съм използвала уреда за комедини, много е практичен и е много по-добър вариант от стискането
Ето го и самият уред
Изображение
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот nikita » 04 Юни 2012, 14:51

На сватбата ни подариха комплект ножове и тенджери на Солинген :) Изключително качество, но за цена и аз не мога да коментирам. По принцип знам, че са по-скъпички продуктите, но пък ги купуват хората, което означава, че са доволни :roll:
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот roxy » 07 Юни 2012, 11:32

Купила съм си несесер за маникюр и педикюр на Solingen, преди много години и не е мръднал дори. Един розовичък, много кокетен. А на мъжа си купих нокторезачка с резервоар, защото моята не си я давам за нищо на света :mrgreen:

Solingen-neseser.jpg
Solingen-neseser.jpg (49.88 KiB) Прегледано 1157 пъти
roxy
 
Мнения: 37
Регистриран на: 04 Юни 2012, 11:19

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот yoanna » 07 Юни 2012, 16:07

Имам пила за пети, стъклена пила за нокти, пинсета и ножичка на Солинген - страхотни и много качествени продукти. И никак не са скъпи, поне моите :) Пилата за пети беше около 4 лв, а другите не ги помня, защото съм ги купувала отдавна, но със сигурност не са били скъпи щом съм си ги позволила като студентка.

Pila-peti-Solingen.jpg
Pila-peti-Solingen.jpg (26 KiB) Прегледано 1152 пъти
yoanna
 
Мнения: 61
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:17

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта