Маска за лице - каква и колко често?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Маска за лице - каква и колко често?

Мнениеот Изабел » 09 Авг 2012, 21:52

Аз използвам Гарние 3 в 1 /през ден,кожата ми е чиста и не се налага ходене на козметик .
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Маска за лице - каква и колко често?

Мнениеот Даниела Стоянова » 18 Сеп 2012, 10:48

dochkata написа:Аз съм с две ръце за маската за лице на Bioderma - HydraBio :) Ако можех да вдигна повече от две ръце, щях да го направя :lol: Разкошна е и не бих я сменила за нищо на света. Използвам я и за лице, и за шия, като първо почиствам кожата с водата от същата серия. Ако кожата е прекалено повяхнала и дехидратирана, е хубаво маската да се използва всеки ден, а след това веднъж или два пъти седмично.

Bioderma-HydraBio-masque.jpg

Пробвай маската на Masam, няколко техни продукта съм ползвала, но маската направо ме спечели. Нанася се като крем, изчакваш да попие в лицето за около 20 мин., след това изплакваш и кожата ти е мека и нежна. Цените са достъпни!
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Маска за лице - каква и колко често?

Мнениеот beautymaniac » 08 Ное 2012, 13:25

Аз си харесах Clear The Way Mask на Елизабет Арден като си правех поръчката на ягодка. Ползвал ли е някой тази маска и доволни ли сте?
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Маска за лице - каква и колко често?

Мнениеот sky_100 » 07 Фев 2019, 17:09

Аз си правя 1-2 пъти седдмично. Различни видове - единия път е пилинг маска, другия - скраб. После глинена и така...Сменям ги.
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта