Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот Radost » 17 Апр 2011, 09:29

Права си, много добре пише детето. Даже отлично - има само една груба грешка. Което е завидно, спрямо нивото на връстниците му. :)
Спорът между поколенията е мнооого стар, както е видно и от цитатите, които съм пуснала в темата по-рано. И напълно безсмислен.
Важното е човек да използва максимално съдържанието на черепната си кутия по предназначение и, независимо от възрастта си, да се стреми да се развива и да е в час с новите предизвикателства на времето. Няма човек, който да знае и да може всичко. Важното е да не се отказва да трупа знания (и печал, ама това е въпрос на една друга тема).
HealthyBoy, надявам се да ми простиш шегите по твой адрес. Не се заяждам, имам си един многознайко вкъщи и никак не ми е приятно да чета колко е пропаднала днешната младеж. Но и не мога да подмина обратните, също толкова необосновани нападки.
Мир? ;)
Аватар
Radost
 
Мнения: 124
Регистриран на: 30 Мар 2011, 09:31

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот HealthyBoy » 17 Апр 2011, 16:13

perla197811 написа:еееее, ако новата генерация борави с българския и пише като HealthyBoy, направо са си супер 8-)

Мерси много, в интерес на истината не са много хората, които могат да се изразятват добре, но вината не е толкова тяхна колкото на неправилната образователна система и лошото възпитание при не малка част от младежите, но чия е вината за това?...
HealthyBoy
 
Мнения: 69
Регистриран на: 15 Апр 2011, 14:45

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот perla197811 » 17 Апр 2011, 21:57

Изпусна една запетайка, ама няма да издребнявам толкова :mrgreen: ......Правилно! Образователната система запада, но това не значи, че всичко трябва да пропадне "барабар" с нея! Иска допълнително образоване. Има куп средства -медии, книги, интернет и др. Желание и воля....самата аз съм в това положение! ;)
Аватар
perla197811
 
Мнения: 141
Регистриран на: 31 Мар 2011, 15:11

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот southern_sun » 17 Апр 2011, 22:08

Докато адвокатите ни не могат да си напишат правилно имената, но раздават правосъдие, докато лекарите ни си купуват дипломи и лекуват цели села и градове и милионерите ни са 26 годишни пикльовци, няма да търсим вина в образователната ни система.Тя е просто като всичко останало в страната ни - парадокс.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот perla197811 » 22 Апр 2011, 09:34

така е..... действа прословутият план "РАН-ЪТ"
Аватар
perla197811
 
Мнения: 141
Регистриран на: 31 Мар 2011, 15:11

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот Gabbb » 08 Юли 2011, 16:31

Оффф вие полудяхте ли бе хора? К'ъв Ран, к'ви 5 лева? Младежите си искаме своето вие вашето!!
Gabbb
 
Мнения: 12
Регистриран на: 06 Юли 2011, 14:50

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот perla197811 » 10 Юли 2011, 10:42

че ние к'ви сме?! ;) още младеем 8-) / но имаме едно преимущество- ум, съчетан с опит!
Аватар
perla197811
 
Мнения: 141
Регистриран на: 31 Мар 2011, 15:11

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот d_2 » 08 Сеп 2011, 16:52

Gabbb написа:Оффф вие полудяхте ли бе хора? К'ъв Ран, к'ви 5 лева? Младежите си искаме своето вие вашето!!



Кое е вашето точно и къде се намира?
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот bojidara » 15 Окт 2011, 22:06

Днешната младеж върви само към регрес! За тях е важно да пушат(но не само цигари), да пият всеки ден ( по- зле от битови алкохолици) и да правят секс и по- лошото е, че тези неща ги върша деца около 14 години. Проблемите на "младежта" са, че мама и тате не дават повече парички за цигари и бира. Интересно е как 14 годишни излизат посред нощ, без никой да им държи сметка, как скиторят вечер по улиците без никой да мисли за тях и по- лошото е как интимничат с разни чичковци със скъпи коли. И ако това е бъдещето.....
bojidara
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Окт 2011, 21:57

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот niya_mazova » 10 Окт 2013, 16:46

Нищо общо няма възпитанието с дома, аз съм се възпитавала основно от грешките на приятелите ми, както и от тези на родителите ми. Била съм заобиколена от хора, които сега не искам да познавам, всичко е до човека! Ако има здравия разум да се поучава, ще го направи, ако има голямо его, което да се опитва да захранва - неуспешно, става поредния нехранимайко, който се чуди къде да отиде да се напие или какво да си дръпне.
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта