Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот asdddwww » 23 Ное 2016, 16:56

Килцата могат да бъдат много сериозен проблем, хич не трябва да се подценява. :roll: Добре е да се правят опити за промяна на живота, независимо от килограмите и от годините, човек не трябва да се отказва, дори и преди 40 и много след 40-те.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот PasDeDeux » 28 Ное 2016, 15:54

Точно в тези години, след 40-те, трябва да се внимава повечко какво слагаме в устата. Пък тогава май най-много наблягаме на вредното. Все се оправдаваме, че сме стари да си променяме навиците, че няма за кога да се пазим. И проблемите се засилват.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот dinkog » 14 Дек 2016, 12:20

Работата е там, че никой не е застрахован от това да стане дебел, дори и ако е на 15, както виждате. Няма гаранция, че след 40 годишнината ще се запусне. Всичко е в правилно създадените навици, и начин на живот, като цяло.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот zheleva212 » 15 Дек 2016, 16:43

И в начина на мислене. Защото досега карал по някакъв начин, но по някаква причина променил разбиранията си и оттам и живота си. Други каквото и да им се случи, си карат както знаят.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот dinkog » 08 Мар 2017, 16:32

Най-трудно е да се променят навиците, това е нещото, което спъва най-много, много хора са свикнали да ядат по веднъж на ден обилно, други хапват по цял ден различни боклуци, които не им носят енергия, а само много калории.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот nefertiti » 10 Мар 2017, 11:49

Не само жените трябва да се поддържаме, но и мъжете. Я го вижте Брад Пит колко е готин нищо, че е на възраст.. не бих го върнала. :lol: Харесват ми мъже, които се грижат за външния си вид.. а и вече има всякакви интервенции и неща и за мъже, и за жени. Почти всичко е поправимо, стига да имаме желание. Само мотивация и желание трябват. :smile: :bored: :bouncymulticolor:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Мар 2017, 12:01

nefertiti написа:Не само жените трябва да се поддържаме, но и мъжете. Я го вижте Брад Пит колко е готин нищо, че е на възраст.. не бих го върнала. :lol: Харесват ми мъже, които се грижат за външния си вид.. а и вече има всякакви интервенции и неща и за мъже, и за жени. Почти всичко е поправимо, стига да имаме желание. Само мотивация и желание трябват. :smile: :bored: :bouncymulticolor:

И пари! Ама мъжете имат едно много добро качество, така да се каже, а именно, че те не оставят толкова колкото жените, а и мъж напреднал в годините може да е толкова секси, а жената никога не е секси с бръчки, нали? :mrgreen: Просто сега за килограмите, за зъбите, това са неща, които са и здравословни грижи, на мен няма да ми е приятно, ако мъжът ми си слага ботокс и си прави разни там прпоцедури, защото за мен това са ненужни неща, дори и за жените, освен ако не е много наложително, но млади момичета на по 30 години с някакво адското козметично "досие" е направо ненормално. :roll: Аз съм на 30 и за толкова години веднъж съм си почиствала лицето. Та, да се върнем на мъжете и коремите им - нека да си ги имат, но в рамките на разумното.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот nefertiti » 15 Мар 2017, 12:36

rabotnata pchela написа:
nefertiti написа:Не само жените трябва да се поддържаме, но и мъжете. Я го вижте Брад Пит колко е готин нищо, че е на възраст.. не бих го върнала. :lol: Харесват ми мъже, които се грижат за външния си вид.. а и вече има всякакви интервенции и неща и за мъже, и за жени. Почти всичко е поправимо, стига да имаме желание. Само мотивация и желание трябват. :smile: :bored: :bouncymulticolor:

И пари! Ама мъжете имат едно много добро качество, така да се каже, а именно, че те не оставят толкова колкото жените, а и мъж напреднал в годините може да е толкова секси, а жената никога не е секси с бръчки, нали? :mrgreen: Просто сега за килограмите, за зъбите, това са неща, които са и здравословни грижи, на мен няма да ми е приятно, ако мъжът ми си слага ботокс и си прави разни там прпоцедури, защото за мен това са ненужни неща, дори и за жените, освен ако не е много наложително, но млади момичета на по 30 години с някакво адското козметично "досие" е направо ненормално. :roll: Аз съм на 30 и за толкова години веднъж съм си почиствала лицето. Та, да се върнем на мъжете и коремите им - нека да си ги имат, но в рамките на разумното.



Като има желание - човек ще намери и пари за процедури.. Да не говорим, че сега има всякакви ваучери и отстъпки за различните процедури, с които излизат на много по-достъпни цени. :smile: Виждала съм за какво ли не в офертомед. :smile: А и а съм на обратното мнение.. според мен жените в България изглеждат много по-добре от мъжете с напредването на възрастта. При мъжете може бръчките да не са толкова фатални, но други неща определено са и все по-често 30-годишни мъже изглеждат като чичковци.. А 30-годишните жени в повечето случаи са си мацки. Не е казано мъжете да прекаляват с разкрасяването и да стават женчовци, но като имат някой ясно изразен дефект - защо да не го оправят. Трябва да гледаме по-широко скроено на нещата!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот Andrey » 15 Мар 2017, 13:15

Ако имат някой стабилен дефект, да трябва да се оправи, но аз още нямам бръчки а съм на 35 трябва ли да тръгна да ходя по козметици? :mrgreen: Ако му дойде времето и изведнъж се сбръчкам като стафида може да ида. :)
Според мен най-голям проблем е вредната храна и влошаването на здравето и на кожата най-вече, след 40 години много увисвания се образуват не от друго, а от малкото спорт, ако тея неща се поправят, може и да е друго положението и да не изглеждат като бащи на жените си,както е даден пример по-горе.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот Snejna » 15 Мар 2017, 14:48

Според мен при мъжете наднорменото тегло често си идва и направо с началото на семейния живот, жените почват да се грижат за дома и постоянно излизат вкусни манджи от кухнята и то се почва едно ядене... :) но хубавото при мъжете е, че те свалят лесно килограми, стига да го поискат!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта