Ранните бръчки

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Ранните бръчки

Мнениеот FramarModDesi » 04 Апр 2011, 09:07

Всяка сутрин поглеждайки се в огледалото виждам (макар и все още слабо забележимо), че времето е оставило въху ми своя отечатък. Кожата ми не е така еластична каквато беше преди 5 години, да речем. Трябва ли да се притеснявам, че ми се появяват бръчки и с какви кремове да започна терапия.
FramarModDesi
 
Мнения: 145
Регистриран на: 31 Мар 2011, 08:52

Re: Ранните бръчки

Мнениеот OrHiDeA » 04 Апр 2011, 11:15

Bella написа:Всяка сутрин поглеждайки се в огледалото виждам (макар и все още слабо забележимо), че времето е оставило въху ми своя отечатък. Кожата ми не е така еластична каквато беше преди 5 години, да речем. Трябва ли да се притеснявам, че ми се появяват бръчки и с какви кремове да започна терапия.

Според мен е добре да започнеш да използваш нещо с по-активен състав. Добре е да уточниш типа на кожата, както и възрастта, а също така имаш ли петънца, пъпки и други проблеми.
Аватар
OrHiDeA
 
Мнения: 95
Регистриран на: 03 Апр 2011, 20:48

Re: Ранните бръчки

Мнениеот FramarLekari » 04 Апр 2011, 12:42

С грижата за кожата е желателно да започнем от рано.Превенция и подхранване едновременно + хидратация :) Какво да се стресираме от нещо нормално или естествено! Времето и начинът на живот оставят безмилостно свой отпечатък върху ни :( След 30-те годинки е добре да се ползват кремове за "първи" бръчки....същото важи за околоочният контур.Изборът е огромен.Аз използвам крем, който и подхранва, и третира бръчките.По нататък ще вървим към по-агресивните! :mrgreen:
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Ранните бръчки

Мнениеот huanita » 04 Апр 2011, 14:37

Здравейте,
и аз ползвам кремове против пръчки. На 32 съм, но ползвам такива кремове от както бях на 25. Според мен е много погрешно да се мисли че жената трябва да ползва анти ейдж след 30 . Всъщност тогава да се започне е вече твърде късно. Нормално профилът на кожата се променя на всеки 5 години. Аз мисля така- жената за да изглежда добре и да има еластична кожа трябва да ползва дневен , нощен и измиващи от 17 та си година събразени с възрастта/и да ходи на козметик веднъж месечно. На 25 години трябва да започне с хидратиращи продукти, които увеличават еластичността на кожата и да посещава 2 пъти козметик всеки месец. Едното посещение да е почистване, а другото само ампула и масаж. Ако има финансова възможност на тази възраст е идеално да правите 1 или 2 курса с радичестотен лифтинг годишно / или повече :D /Това ниво може да се задържи до -35-38 г. След 35-38 г продукти с по-яки съставки, които имат лифтинг ефект и подхранват в дълбочина. Посещението при козметик остава между 1 и 3 пъти в зависимост от финансовите възможности, но вече филърите с хиалурон може да намесват поне 2 пъти годишно на изтърваните места. След 40г включваме ботокс освен всички козметики и посещения при козметик. След 45-50 обсъждаме лифтинг при пластичен хирург.
Позволявам си да предположа, че някой ще каже -тооо хубаво ами хинансите откъде??? Веднага отговарям- повечето пушачи казват че нямат пари за поддържане но намират такива за цигари. Значи ако имаме желание да сме красиви, ще намерим средства. :D
huanita
 
Мнения: 86
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:39

Re: Ранните бръчки

Мнениеот southern_sun » 05 Апр 2011, 12:18

huanita написа:Здравейте,
и аз ползвам кремове против пръчки. На 32 съм, но ползвам такива кремове от както бях на 25. Според мен е много погрешно да се мисли че жената трябва да ползва анти ейдж след 30 . Всъщност тогава да се започне е вече твърде късно. Нормално профилът на кожата се променя на всеки 5 години. Аз мисля така- жената за да изглежда добре и да има еластична кожа трябва да ползва дневен , нощен и измиващи от 17 та си година събразени с възрастта/и да ходи на козметик веднъж месечно. На 25 години трябва да започне с хидратиращи продукти, които увеличават еластичността на кожата и да посещава 2 пъти козметик всеки месец. Едното посещение да е почистване, а другото само ампула и масаж. Ако има финансова възможност на тази възраст е идеално да правите 1 или 2 курса с радичестотен лифтинг годишно / или повече :D /Това ниво може да се задържи до -35-38 г. След 35-38 г продукти с по-яки съставки, които имат лифтинг ефект и подхранват в дълбочина. Посещението при козметик остава между 1 и 3 пъти в зависимост от финансовите възможности, но вече филърите с хиалурон може да намесват поне 2 пъти годишно на изтърваните места. След 40г включваме ботокс освен всички козметики и посещения при козметик. След 45-50 обсъждаме лифтинг при пластичен хирург.
Позволявам си да предположа, че някой ще каже -тооо хубаво ами хинансите откъде??? Веднага отговарям- повечето пушачи казват че нямат пари за поддържане но намират такива за цигари. Значи ако имаме желание да сме красиви, ще намерим средства. :D

Знаеш ли huanita според мен е нужно да се изгради навик у жената още от ранна детска възраст да цени външния си вид. Всички знаем колко вида козметика има както за млада тинейджърска кожа, така за не толкова млада и застаряваща. Аз лично харесвам козметика на базата на естествени продукти, като минерална глина, зелен или бял чай, от вида СПА козметика. Но се чудя дали да не пробвам нещо по високо като качество и цена?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Ранните бръчки

Мнениеот Madame » 05 Апр 2011, 17:25

"До 18 години жената има кожа, каквато природата и е дала, след това, каквато заслужава"Коко Шанел.Мисля,че най - важно е да се грижим за себе си.Това демонстрира самоуважение.Никога не си позволявам да си легна без да почистя лицето си .Кожата ми е суха и чувствителна и дълго търсих подходящият за мен продукт.Много съм доволна от тоалетното млако на Лиерак за суха кожа.Нанасям го с ръце и после попивам с козметичен тампон.Може да се намери само в добрите аптеки.Изглежда така
Прикачени файлове
1-LIERAC_mlqko_suha_koja.jpg
1-LIERAC_mlqko_suha_koja.jpg (11.07 KiB) Прегледано 2857 пъти
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Re: Ранните бръчки

Мнениеот huanita » 05 Апр 2011, 19:04

southernsun написа:
huanita написа: :D

Знаеш ли huanita според мен е нужно да се изгради навик у жената още от ранна детска възраст да цени външния си вид. Всички знаем колко вида козметика има както за млада тинейджърска кожа, така за не толкова млада и застаряваща. Аз лично харесвам козметика на базата на естествени продукти, като минерална глина, зелен или бял чай, от вида СПА козметика. Но се чудя дали да не пробвам нещо по високо като качество и цена?



Много хубаво че се ориентираш към козметика от натурален тип/т.е. без парабени -консерванти. Но тя има още едно качество - не е много скъпа, а е ефективна. Аз лично не се притеснявам от парабените и обожавам по-луксозна козметика. Това е инвестиция която винаги се връща. А и модерните продукти са толкова икономични. Обичам когато вечер си легна лицето и тялото ми да ухаят на свежи продукти. Всички в къщи са доволни. Дори на заека му харесва:) струва ми се да го държа и да му мириша на кремове. МОят съвет към теб е да обърнеш много специално внимание на СПА козметиката и напълно да й се довериш. Професионалните марки разработват уникални кремове:))))))))
huanita
 
Мнения: 86
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:39

Re: Ранните бръчки

Мнениеот Violetta » 18 Окт 2011, 23:40

huanita написа: МОят съвет към теб е да обърнеш много специално внимание на СПА козметиката и напълно да й се довериш. Професионалните марки разработват уникални кремове:))))))))


Ще бъдеш ли добра да дадеш няколко примера?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Ранните бръчки

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 13:30

Violetta написа:
huanita написа: МОят съвет към теб е да обърнеш много специално внимание на СПА козметиката и напълно да й се довериш. Професионалните марки разработват уникални кремове:))))))))


Ще бъдеш ли добра да дадеш няколко примера?

Момичета, като мъж ви казвам следното:
- Една жена е красива и с малко бръчки, подчертаващи очите и, мъдростта и сексапила и.
- Пример ще ви дам, баба ми е с опъната кожа и не е ползвала кремове навремето, а сестра и има много бръчки а се маже и до ден днешен с нивея и то от хубавия нивея крем. То си е до природа.
Но може малко крем за хидратация и грижа за кожата, иначе за естетична хирургия нали знаете как е....
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Ранните бръчки

Мнениеот southern_sun » 27 Окт 2011, 14:08

kriskiss2001 написа:
Violetta написа:
huanita написа: МОят съвет към теб е да обърнеш много специално внимание на СПА козметиката и напълно да й се довериш. Професионалните марки разработват уникални кремове:))))))))


Ще бъдеш ли добра да дадеш няколко примера?

Момичета, като мъж ви казвам следното:
- Една жена е красива и с малко бръчки, подчертаващи очите и, мъдростта и сексапила и.
- Пример ще ви дам, баба ми е с опъната кожа и не е ползвала кремове навремето, а сестра и има много бръчки а се маже и до ден днешен с нивея и то от хубавия нивея крем. То си е до природа.
Но може малко крем за хидратация и грижа за кожата, иначе за естетична хирургия нали знаете как е....

Коя е хубавата Нивея? За кожата на лицето трябва да се полагат наистина много грижи, не само мазането с маски и кремове, но и е важно храненето. Пиенето на много вода също хидратира кожата.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта