Подходящи ли са за диабетици Допелхерц?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Подходящи ли са за диабетици Допелхерц?

Мнениеот belle_vie » 04 Апр 2011, 10:44

В листовката на продукта прочетох, че е подходящ за диабетици тъй като е продукт без съдържание на захар и с намалено съдържание на натрий. Мога ли да го препоръчам на мой близък с това заболяване?
belle_vie
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2011, 11:18

Re: Допелхерц

Мнениеот Doppelherz » 04 Апр 2011, 17:15

belle_vie написа:В листовката на продукта прочетох, че е подходящ за диабетици тъй като е продукт без съдържание на захар и с намалено съдържание на натрий. Мога ли да го препоръчам на мой близък с това заболяване?


Продуктът Допелхерц актив Витамини за диабетици е специално подбрана комбинация от витамини, предназначена за хората болни от диабет.
- намаляват риска от късните усложнения на диабета,
- осигуряват антиоксидантна клетъчна защита;
- подобряват глюкозния обмен.

Въпреки всичко, Витамините за диабетици на Допелхерц® актив не може да замени утвърденото лечение, както и основните хранителни принципи, съгласувани с подходящ начин на живот, достатъчна двигателна активност, контрол на телесното тегло и прием на назначените от лекуващия лекар медикаменти.

С една таблетка дневно Вие си доставяте, често необходимите в завишени количества жизнено важни витамини, магнезий и микроелементи.
Doppelherz
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Апр 2011, 17:02

Re: Допелхерц

Мнениеот Iveto » 04 Апр 2011, 18:47

Doppelherz написа:
belle_vie написа:В листовката на продукта прочетох, че е подходящ за диабетици тъй като е продукт без съдържание на захар и с намалено съдържание на натрий. Мога ли да го препоръчам на мой близък с това заболяване?


Продуктът Допелхерц актив Витамини за диабетици е специално подбрана комбинация от витамини, предназначена за хората болни от диабет.
- намаляват риска от късните усложнения на диабета,
- осигуряват антиоксидантна клетъчна защита;
- подобряват глюкозния обмен.

Въпреки всичко, Витамините за диабетици на Допелхерц® актив не може да замени утвърденото лечение, както и основните хранителни принципи, съгласувани с подходящ начин на живот, достатъчна двигателна активност, контрол на телесното тегло и прием на назначените от лекуващия лекар медикаменти.

С една таблетка дневно Вие си доставяте, често необходимите в завишени количества жизнено важни витамини, магнезий и микроелементи.

ДОПЕЛХЕРЦ АКТИВ ЗА СТАВИ -този продукт колко време трябва да се приема за да има ефект за ставите,и при болки помага ли или се взема само профилактично и укрепващо?
Аватар
Iveto
 
Мнения: 46
Регистриран на: 31 Мар 2011, 19:40

Re: Допелхерц

Мнениеот d_rusanova » 06 Апр 2011, 15:46

На мен лично витамините Актив - не ми подействаха добре. Три дена имах ужасно главоболие /първите дни на приема им/ и след като ги спрях всичко се оправи! Може да е било и съвпадение - не знам, но психо ефекта вече е на лице и категорично няма да повторя!
d_rusanova
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Апр 2011, 15:13

Re: Допелхерц

Мнениеот varlam » 11 Апр 2011, 00:00

Наистина ли? Възможно ли е да се предозира с тези Витамини? И какви са последствията? :cry:
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Допелхерц

Мнениеот Doppelherz » 11 Апр 2011, 17:02

d_rusanova написа:На мен лично витамините Актив - не ми подействаха добре. Три дена имах ужасно главоболие /първите дни на приема им/ и след като ги спрях всичко се оправи! Може да е било и съвпадение - не знам, но психо ефекта вече е на лице и категорично няма да повторя!


Здравейте d_rusanova, няма причина, при спазване на препоръчителната дозировка, главоболието, което описвате да бъде предизвикано от Допелхерц актив. От дълги години продуктът е сред най-предпочитаните, както на българския, така и на немския пазар. До момента не сме получавали оплаквания, касаещи ефекта на продукта. Вероятно причината за главоболието не е свързана с употребата на Допелхерц.
Doppelherz
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Апр 2011, 17:02

Re: Допелхерц

Мнениеот Doppelherz » 11 Апр 2011, 17:09

varlam написа:Наистина ли? Възможно ли е да се предозира с тези Витамини? И какви са последствията? :cry:


Здравейте, при спазване на препоръчителната дозировка от производителя - немската фармацевтична компания "Куайсер фарма", няма опасност от предозиране.
Количеството на активните вещества в препоръчителната дневна доза (една таблетка) са съобразени с изискванията на съответната наредба на МЗ.
Doppelherz
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Апр 2011, 17:02

Re: Допелхерц

Мнениеот bubulina » 15 Апр 2011, 13:18

Тези витамини за възрастни ли са само, аз съм на 25, дали мога да ги приемам. Имам болки в краката, когато бягам :( и затова и спрях да бягам де :D, а имам желание от време на време да се разтоварвам с някой крос :?
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Допелхерц

Мнениеот southern_sun » 15 Апр 2011, 20:41

ДОПЕЛХЕРЦ АКТИВ ЗА СТАВИ подхранват и украпват ставния хрущял, мисля, че това са твоите витамини.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Допелхерц

Мнениеот Doppelherz aktiv » 16 Апр 2011, 19:23

bubulina написа:Тези витамини за възрастни ли са само, аз съм на 25, дали мога да ги приемам. Имам болки в краката, когато бягам :( и затова и спрях да бягам де :D, а имам желание от време на време да се разтоварвам с някой крос :?


Здравейте bubulina, витамините Допелхерц актив са подходящи за употреба от възрастни и юноши. Можете спокойно да ги приемате. Честа причина за мускулни болки и крампи при спортуване е недостатъчният прием на магнезий. Бихте могли да опитате с прием на Допелхерц актив Магнезий + вит. С + Е.
Doppelherz aktiv
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Апр 2011, 19:17

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта