За малките и големите...болници

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: За малките и големите...болници

Мнениеот Krum » 21 Яну 2015, 15:13

И големите болници вече са пред фалит, а толкова пари вземат от пациентите, всичко е една голяма кражба, не знам каква е идеята, но яко се крадат пари! :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: За малките и големите...болници

Мнениеот balsam » 17 Фев 2016, 17:35

Хем строят големи частни болници, хем ще закриват малките, които са останали без лекари именно заради първите. В големите има и техника, а в малките е отпреди 100 години. В големите ходят хората, а в малките не, защото всичко живо е избягало в големия град и няма жители.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: За малките и големите...болници

Мнениеот Krum » 20 Апр 2016, 09:29

balsam написа:Хем строят големи частни болници, хем ще закриват малките, които са останали без лекари именно заради първите. В големите има и техника, а в малките е отпреди 100 години. В големите ходят хората, а в малките не, защото всичко живо е избягало в големия град и няма жители.

Съвсем нормално е да има пазарна конкуренция. Ако има работа в малките болници, то няма да ги закриват. След като самите пациенти не ги използват, защо трябва да съществуват?
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: За малките и големите...болници

Мнениеот black » 20 Апр 2016, 10:06

Ами баба Гица от затънтеното село къде ще се лекува? В селото й няма доктор,в съседното градче няма болница и трябва да ходи в областния град ли? Майка ми и баща ми живеят в малък град и ми казаха, че са затворили неотложния кабинет, който работеше от 19 ч. до 7 ч. Защо? Хората не могат да се разболяват и да получават кризи през това време на денонощието явно.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Предишна

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта