Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Мнениеот Hristova » 28 Ное 2012, 12:17

Без да съм фен на екологията ми прави впечатление, че постоянно се спряга все една и съща тема за глобалното затопляне. От една страна това ме устройва, тъй като хич не мога да устоя на зимата и предпочитам да е лято, но от друга страна ако лятото е тропическо с много високи температури и това не ме устройва. Но всичко това е кръга на шегата! Преди години се заговори за парников ефект, а сега масово се заговори за топене на ледниците и покачване нивата на Световния океан. Дали ние човеците не можахме да опазим планетата си или просто и е дошло времето, вие как мислите? Какво правите за да допринесете за опазването на чиста околна среда и въздух?
Hristova
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Ное 2012, 14:11

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затоплян

Мнениеот bojo_kolev » 01 Окт 2013, 13:20

В някакъв момент няма значение и смисъл от старанието ти, понеже всичко, което се предлага е вносно и т.н. много са факторите, но да спирам душа докато се къпя :D
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затоплян

Мнениеот Irena Dimitrova » 11 Ное 2013, 14:21

Обичам топлото време, пък за другото не ми пукa....!
Живей, дивей и всичко ще е ОК.......!
Irena Dimitrova
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Ное 2013, 11:51

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Мнениеот silver933 » 02 Дек 2014, 12:07

Може и да настъпва глобалното затопляне, то вече ясно се говори за него, а и като гледаме какво лято и каква зима имаме, климатичните промени са факт. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Мнениеот annydance » 08 Дек 2014, 17:48

Така е, фактите сами говорят, само не знам дали е глобално затопляне или глобално застудяване... вече се обърках, имаше теория и за двете :roll:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2014, 18:12

annydance написа:Така е, фактите сами говорят, само не знам дали е глобално затопляне или глобално застудяване... вече се обърках, имаше теория и за двете :roll:

Нали глобалното застудяване ще е в резултат на глобалното затопляне, което ще размрази ледовете и ще дойде някой нов ледников период :D
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Мнениеот Elica » 11 Дек 2014, 16:38

Явно е, че се случва някакъв такъв процес, но се надявам да успеем да го овладеем, защото ще стане много страшно, то от сега е така - наводнения.. суша.. :|
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Мнениеот Lollipop » 18 Дек 2014, 11:58

Много се надявам, че това не е истина, но като гледам времето ясно се вижда, че нещата не са точно такива.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Мнениеот Snejna » 19 Дек 2014, 15:20

Глобалното затопляне добре се движи, погледнете времето днес какво е, нормално ли е това за 20 демекври, пролетно време! :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Катаклизми в природата или настъпва ли глобално затопляне?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Дек 2014, 17:12

Lollipop написа:Много се надявам, че това не е истина, но като гледам времето ясно се вижда, че нещата не са точно такива.

Скоро ще изтеглим късата клечка, така да се каже. :D Сигурно няма да изкараме още много хилядолетия...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта